Přejít na obsah

kam investovať???


Doporučené příspěvky

před 17 hodinami, Jehlan napsal:

NVDA dneska pěkně :-), a zajímavé tvrzení BOA Podle Bank of America by zlato mohlo v příštích 12-18 měsících vzrůst na 3000 dolarů - Patria.cz = máme se bát další (vyšší) inflace ? 

NVDA pěkný masakr ... upřímně jsem si myslel, že je zlato na vrcholu a půjde lehce dolů, jsem zvědavý kam až půjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, janstuclik napsal:

NVDA pěkný masakr ... upřímně jsem si myslel, že je zlato na vrcholu a půjde lehce dolů, jsem zvědavý kam až půjde.

zlato má hodnotu pořád stejnou, to měny ve kterých je obchodováno ztrácí na síle. 

něco z "minula" Zlato je zase v kurzu a míří k historickému rekordu | Peníze.cz (penize.cz)

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Tui mě svrbělo ale tak nějak celkovýmu konceptu moc nevěřím. Ale třeba jsem úplně vedle :) teď mám políčeno na LVMH snad i díky volbám ještě trochu víc klesne 

Upraveno uživatelem Humanzero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Ajaj napsal:

Nike já ještě trochu čekám.

jinak jsem si dnes naběhl s Alfen. Šel jsem hop nebo trop, třeba to hodí pár procent a nakonec vycouval se ztrátou 350€….☹️

Já taky nutkání zatím vydržel, a pořád klesá…každopádně nějaký zisk vidím až 2025 nejdřív a příkoupit musím abych nečekal další rok navíc ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Ajaj napsal:

Tak Frantíci odvolili…jsem docela zvedavej, jestli bude ráno na jejich burze masakr. Přemýšlel jsem v pátek zariskovat se Societé G. ale jsem rád, že jsem do toho nešel

 Asi budou chtít, socansko-zelené mozky, odstavit jádro.  ČEZ to 😊 pozná. Fr. průmysl také 💩

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...