Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

ze stupidijních důvodů jsem tam hned spěchal a vyprodáno. Kupodivu...

 

podobný příběh ze života:

Jednou u nás v krámě měli po Silvestru v nabídce prošlou (ten den procházející) krabici s chlazenými ústřicemi, asi tak z 2000 na 100 Kč. Tak jsem to vzal, abych toho živočicha i s děckama prostudoval, jíst jsem to opravdu nehodlal. Ale prodavačka na mne hleděla tak nějak s nechutí ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Harwey ... inak predávajúci asi nemá moc prehľad 😄 "Hodinky Rolex si může koupit kdejaký moula který má peníze" ... poznám kopu jedincov, čo ich chcú a majú peniaze a aj tak si ich kúpiť nemôžu ... minimálne nie najbližších x rokov 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Willie McBride napsal:

@Harwey ... inak predávajúci asi nemá moc prehľad 😄 "Hodinky Rolex si může koupit kdejaký moula který má peníze" ... poznám kopu jedincov, čo ich chcú a majú peniaze a aj tak si ich kúpiť nemôžu ... minimálne nie najbližších x rokov 😄

Chrono24 jich je plné, pokud je chtějí a mají peníze, co jim brání? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Harwey napsal:

Sorry za možná blbou otázku. Myslíte že to je fakt originál? Já se ve vintage vůbec nevyznám, ale nějak bych tam čekal aspoň nějakou patinu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, papun napsal:

Sorry za možná blbou otázku. Myslíte že to je fakt originál? Já se ve vintage vůbec nevyznám, ale nějak bych tam čekal aspoň nějakou patinu. 

Originalitu z fotiek asi ťažko niekto posúdi na 100%, no verím, že pri veciach, ktorých sa nikto nechytal a boli zatvorené niekde vo vhodných podmienkach, nemusia byť viditeľné stopy staroby (možno sa mýlim). Pred pár dňami som videl zlaté vreckové hodinky z konca 19. storočia a tiež by som povedal, že ich niekto vyrobil pred pár mesiacmi. Pri dobrom nafotení by vyzerali, ako keby práve vyliezli z fabriky 🙂 No aj tie stáli len časť tejto prestrelenej ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má to středovou sekundovou šipku, a ochranu kupujícího, Vinted povýšil na Chrono!

https://www.vinted.cz/muzi/doplnky/hodinky/55115973-hublot-classical-fusion-ref-511nx1171rx

Screenshot_2021-11-16-18-13-14-897_com.instagram.android.jpg

Screenshot_2021-11-16-18-13-00-621_com.instagram.android.jpg

Upraveno uživatelem nizkotucnytvaroh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 11. 2021 v 12:36, gregorianovic napsal:

Keby niekto zháňal fakt luxusný vianočný darček… 😂

7D416315-9CCF-4629-91EB-0E68359F445C.jpeg

A ja som doteraz nevedel, čo by som chcel na Vianoce. Dúfam, že niekto našiel túto reklamu a kúpi mi túto sadu, nakoľko poteší každého muža aj náročného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hubloty fuč, už to vzal někdo z fóra? 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Willie McBride napsal:

A ja som doteraz nevedel, čo by som chcel na Vianoce. Dúfam, že niekto našiel túto reklamu a kúpi mi túto sadu, nakoľko poteší každého muža aj náročného.

Ak ešte nenašiel, tak hádam nájde  nakoľko predajca dokonca znížil cenu tejto exkluzivitky.. no neber to! 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paní je hodná, udělá servis v ceně 500,-, a nebude účtovat nic navíc, krom těch dalších 500,- za hodinky😅

https://old.vinted.cz/muzi/doplnky/hodinky/54507146-luxusni-panske-hodinky-jvd-seaplane

Screenshot_2021-11-24-14-14-50-411_com.instagram.android.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, nizkotucnytvaroh napsal:

Paní je hodná, udělá servis v ceně 500,-, a nebude účtovat nic navíc, krom těch dalších 500,- za hodinky😅

https://old.vinted.cz/muzi/doplnky/hodinky/54507146-luxusni-panske-hodinky-jvd-seaplane

Screenshot_2021-11-24-14-14-50-411_com.instagram.android.jpg

:D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli to není spíš do :

Ale je to fakt krása, co a mrzí mě, že jsem nestihl objednat!

IMG_20211125_215509.jpg

Upraveno uživatelem nizkotucnytvaroh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...