Kamil.K Odesláno 19. října 2023 Nahlásit Odesláno 19. října 2023 Tyto jsem kupoval jako levnější alternativu k Hamiltonům Pan Europ,… ale na ruku se moc nedostaly Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Kamil.K Odesláno 24. října 2023 Nahlásit Odesláno 24. října 2023 Fieldy na kůži Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Jiří Sedlák Odesláno 24. října 2023 Nahlásit Odesláno 24. října 2023 Jako dobrý, jenom se mi víc líbí ty starý s dvoupatrovým ciferníkem.
Ubik Odesláno 28. října 2023 Nahlásit Odesláno 28. října 2023 Fieldy na natu v terénu... a nějak nápadně se podobají těm výše Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Kamil.K Odesláno 2. listopadu 2023 Nahlásit Odesláno 2. listopadu 2023 Dnes po Citizenech na ruce pětky Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
gargamel Odesláno 6. listopadu 2023 Nahlásit Odesláno 6. listopadu 2023 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Už několik let stále... Dokonalé netřeba měnit
Jiří Sedlák Odesláno 16. listopadu 2023 Nahlásit Odesláno 16. listopadu 2023 V 11. 10. 2023 v 14:46, Dushakx napsal: Já mám ty svoje moc rád! :)) Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. A má je tak rád, že je svěřil do těch nejlepších rukou. Dostanou ploché dýnko bez průhledu a porozhlédnu se po jubilee. Ideální hodinky na to být za slušňáka.
Jiří Sedlák Odesláno 18. listopadu 2023 Nahlásit Odesláno 18. listopadu 2023 (upraveno) A jsou doma, kazí je není ta chlupatá ruka ani to vysoký dýnko s průhledem mě teď v reálu nesere. Asi mám dostatečně velkou ruku. Dushakx velké díky. Jdu najít recenze prodejců. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 18. listopadu 2023 uživatelem Jiří Sedlák Zapomněl jsem fotku.
Dushakx Odesláno 18. listopadu 2023 Nahlásit Odesláno 18. listopadu 2023 Jirko, jsem rád, že je budu v tomhle vlákně dál vídat.
Jiří Sedlák Odesláno 18. listopadu 2023 Nahlásit Odesláno 18. listopadu 2023 Jo, jsou super a já neprodávám, místa mám dost. jedinou vadu mají, zjišťuju, jak je všechno masný, třeba po podrbání pejska je potřeba hned je přejet tričkem, o otiscích prstů ani nemluvě.
Otto Odesláno 23. listopadu 2023 Nahlásit Odesláno 23. listopadu 2023 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Kamil.K Odesláno 28. listopadu 2023 Nahlásit Odesláno 28. listopadu 2023 Dnes na ruce tyto “B-Uhr” Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Kamil.K Odesláno 30. listopadu 2023 Nahlásit Odesláno 30. listopadu 2023 …dnes opět Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Kamil.K Odesláno 4. prosince 2023 Nahlásit Odesláno 4. prosince 2023 (upraveno) Sestava 3x5 . Po velkém nadšení z černých na ruce jsem přikoupil černé s PVD a zelené. ...ale jaksi to není ono - černočerné jsou na prodej a u zelených taky zvažuji, jestli je nepošlu dál. Oboje nové, nenošené, kompletní balení . Chronobundus Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 4. prosince 2023 uživatelem Kamil.K
Kamil.K Odesláno 13. prosince 2023 Nahlásit Odesláno 13. prosince 2023 “jednoručky”, nové k mání v prodejním vlákně Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Spongebob Odesláno 13. prosince 2023 Nahlásit Odesláno 13. prosince 2023 Novej field/army look Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Chronopetr Odesláno 13. prosince 2023 Nahlásit Odesláno 13. prosince 2023 Fešné a praktické! Taky mě pod stromkem čeká pár nových nato strapů.
Kamil.K Odesláno 14. prosince 2023 Nahlásit Odesláno 14. prosince 2023 “All blacks” pětky, nové (k mání) Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se