Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

Tak ráno dorazily Retrogrády a musím říct, že ty maj teda grády. Miluju ten bílej, nebo spíš krémovej ciferník, dneska je to úplně nedostupný zboží, pokud chce člověk normální WR bez šroubovačky, s čím by se člověk nemusel bát jít zaplavat.

post-68939-0-45547100-1581042016_thumb.jpg

post-68939-0-33487500-1581042026_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, stopli, doplácel sem 942 kaček, ale vzhledem k tý ceně mi to vůbec nevadí. Trochu sem se bál, co vzhledem k tý ceně bude kde za zakopanýho psa, ale jak po vizuální tak i po funkční stránce prostě nic - díky bohu! Chod je zatím luxusních hrubým odhadem (podle meteostanice :) ) možná tak o-1 sec do plusu, tak bych si přál aby to i tak zůstalo :)

 

Jinak, koukám na ten ciferník a ručky lupou a prostě nechápu, jak to udělali, to je všecko tak vypiplaný do posledního detailu. A to mám právě tak strašně rád, tohle sem tak dlouho a marně hledal, jen mě ani ve snu nenapadlo, že to najdu u OrientStar.

 

Navíc 100m WR - supr! Můžu si s nima kdykoliv bez obav hupsnout do vody.

 

Safír - veliká paráda.

 

A skutečně pravdivý ukazatel rezervy nátahu.

 

Tohle se opravdu povedlo, a navíc za ty směšný prachy - zatím skutečně nemám důvod se dívat jinam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak, tak perfektne su, perfektne  :cheers:  Star je dla mna vlajkova lod Orientu. hlavne, nezabudni, ze je to in-house kaliber. 

ja som s nimi tiez maximalne spokojny. 

s tou lupou je to velmi dobry napad, musim ich aj ja poriadne prezriet ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, to je lepší jak televize :)

 

No vidíš - a ještě ten inhouse, co je dost podstatné.

 

Souhlasím, OrintStar sou prostě machři! Prohlíd sem si i jejich ostatní modely a, i když to není jak se říká úplně můj šálek čaje, hlavně kvůli absenci day-date, který prostě vyžaduju, tak všechny sou úžasný a nádherný. Žádný z nich sem nenašel, že by byly nějakým způsobem ošizený.

 

Ale Retrogrády sou z nich stejně top ;) :) !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsou na tom ty retra se sklem a AR úpravou? U těch mojich stárů (ty modré viz výše) to bylo obrovské zklamání. Ten AR je tak mizerný, jako by tam ani nebyl. To sklo se tak leskne, že se při slunci nedá skoro ani odečíst čas. A taky se hrozně patlá :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lutovat to mozes a aj by si mal, kamarat. ked som videl tvoje fotky, tak som mal rozhodnute ;) este raz vdaka  :cheers:

kua nechte tech chvalozpevu, jeste zacnu litovat, ze jsem je prodal. ale chapu vas, zkoumat je pod lupou byla cista radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně antireflex na Retrográdech je pro mě důležitej pouze potud, jestli je vnitřní nebo venkovní. Sem rád, že vnitřní, nerad bych totiž za sluníčka nebo svitu nějaký bodový ledky koukal na safír pokrytej tisíci vlásečnicemi. Jinak ano, účinnost asi má, já nevím, pokaždý co kouknu na hodinky, hned vidím, kolik je hodin. A to mám tu bílou\krémovou verzi. Okamžitě odečíst čas v setině vteřiny mi nikdy nedělá problém.

 

Jo a když sme u těch skel, tak mám velice silný podezření, že i průhled dýnkem je taky safír, soudě podle toho mlíčnýho okraje - neví to někdo?

 

V každým případě, doporučuju je urychleně zakoupit a antireflex i všechno ostatní zkoumat až posléze, zdá se mi totiž, že se jich dá sehnat... no vlastně nějak už skoro žádný. lub si je od tebe kdyžtak rád odkoupí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...