Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

Jen si tady odplivnu, že kdyby náhodou někoho z pánů, co mě tady tejraj těma fotkama WZ0071DJ, přestaly bavit, tak platím hotově na dřevo, dojedu kamkoli a o ceně moc smlouvat nebudu.

a abych nebyl off topic, tak dám i fotku

IMG_7838.JPG.fa34c2db6df3e04433004925836e38e9.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cerna datumka by byla fajn, ale asi mi to zasadne nevadi jak to je. Nejvic ale furt cumim na tu lunetu, jeji provedeni a vubec, fakt pecka.

Taky super detail je zanorena ta power reserve. Na tech cernych to jde blbe videt, na barevnych to je lepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A shodou okolností jsem i tyto nedávno sledoval na Buyee, právě pro ty pekelné kombinace - potápky bi-color se zlatem, veselý ukazatel rezervy a kyklop na poz. 4 to se jen tak nevidí a ještě všechno po kupě na jednom zápěstí :)  S ohledem na už v té době hodně vyhraněné provedení jich asi moc po světe neběhá a ještě v tomto stavu (ty co jsem sledoval už měly dost šrámů).  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, AndyAaron napsal:

Cerna datumka by byla fajn, ale asi mi to zasadne nevadi jak to je. Nejvic ale furt cumim na tu lunetu, jeji provedeni a vubec, fakt pecka.

Taky super detail je zanorena ta power reserve. Na tech cernych to jde blbe videt, na barevnych to je lepsi.

Čučím kdo má co na ruce, zakopnu o GS a najednou nemůžu vyhnat z hlavy podobu zpracování těch lunet na Saturech s těmito... omlouvám se @shewcza za loupež fotky jeho parádních hodinek ...

4010efb8224a6600a58424bc3234620a.jpg

image.png.2f1b3f577b83522eb931c00c0b2b8742.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ty shewczovy GS mel nekolikrat v ruce (jeste nez byly jeho) a myslim, ze ty lunety uplne stejne stejne/podobne nejsou. Ta GS je leskla, nejsem si ted jisty, jestli to je keramika nebo ne. 

Na Saturation diverech je ta luneta spis matna, pusobi jakoby takova brousena. Blbe se to vysvetluje a jeste hur foti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, v podstatě jsou oboje úplně jiné, tvar pouzdra, pozice korunky, ručky, datum, rezerva, font číslic na lunetě, barva lumi atd... jediná podoba jsou indexy na číselníku... ale přitom mně přijdou něčím bližší než jiné potápky, které jsou na první dobrou velmi podobné... asi extrémně subjektivní pocit, až halucinace, ale pil jsem jenom vodu - zatím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...