Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

Dnes tyto mé oblíbené zelenky s hundert kalendářem - na koženém řemínku. Velmi pohodlné na ruce, skvělá váha. Relativně tenké/ nízké. Vhodné i pod manžetu. Člověk je ani necítí na zápěstí. Kombinace zelená a žlutá je velmi příjemná a decentní na pohled. Mohu tuto řadu všem orientářům jen doporučit.19e5b3f6b5675c5d063e5662a900ef01.jpg

Odesláno z mého S60 Lite pomocí Tapatalk





Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes, přesně na den dva měsíce potom, co jsem začal tady na fóru škemrat, že bych je moc chtěl, přifrčely mimořádnou linkou Praha - Tokyo (samozřejmě obráceně) a už je větrám na zápěstí...a nemůžu se vynakochat 😍 Na věčnou paměť jsem nastavil ručičku GMT na Tokijskej čas.

20210524_1213199.jpg.c5f92555d5beb69f8e0da797ba4a645e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, JR_2010 napsal:

Tak dnes, přesně na den dva měsíce potom, co jsem začal tady na fóru škemrat, že bych je moc chtěl, přifrčely mimořádnou linkou Praha - Tokyo (samozřejmě obráceně) a už je větrám na zápěstí...a nemůžu se vynakochat 😍 Na věčnou paměť jsem nastavil ručičku GMT na Tokijskej čas.

20210524_1213199.jpg.c5f92555d5beb69f8e0da797ba4a645e.jpg

Tak to velka gratulacia. To tvoje “skemrani” som nadsene sledoval, neskutocne ma beru. Tipoval som, ze to vzda niektory miestny clen. 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondro moc děkuju...já původně chtěl hlavně ty modrý, pak se ale objevila černá verze, tak jsem si zahrál v Japonsku s klukama na počítači kdo z koho a teď jsem tedy fakt rád, že to takhle vyšlo, přijdou mi pekelně univerzální. 

20210524_1348244.jpg.cb142d2b8bdb1d723cce3cdb3ab735ef.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, hledal jsem různě na internetu, pár se jich objevilo v USA, ale amíci měli trochu vyšší finanční nároky a moc se jim nechtělo vyjednávat (tady bych chtěl tedy poděkovat Ondrovi - Andy Aaronovi, který s nima na WUS komunikoval za mne), pár jich bylo v japonských aukcích, ale za ještě větší nesmysl, potom mi poslal tip Honza (little_w) na tyhle krásky, tak jsem si udělal účet v japonsku a šel do dražby, no a nějak jsem vyhrál. Pak už to bylo jednoduchý.🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím v oddělení Orient

Podařilo se mi dokončit údržbu mých úplně prvních automatů - Orient, které mám od roku 1995. Koupil jsem je v zastavárně na pražském Žižkově, kde jich bylo tehdá jak naseto, protože tam měly nonstop zásobování od nejmenované menšiny a feťáků ze Šervůdu. Už když jsem je tam za 400 Kč kupoval, tak byly hodně jetý a já jsem jim za dalších 25 let ještě přidal. Prožily se mnou střední školu i perné chvilky na VŠ. V posledních letech se na ruku již moc nedostaly a když ano, tak pouze v pozici pracovních otloukánků.

Nakonec se mi jich sželelo a zainvestoval jsem do profi výměny sklíčka. Pouzdro jsem přeleštil Cape codem. Tah a sponu houbičkou na nádobí.

Ani jsem nečekal, že tak prokouknou.

Vyfoceno společně s novými Pětkami. Ty hodinky od sebe dělí cca 40 let.

42033420-CBC3-40C1-9FA1-7B4D0CD3583F.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 5. 2021 v 16:58, Jerryl napsal:

Zdravím v oddělení Orient

Podařilo se mi dokončit údržbu mých úplně prvních automatů - Orient, které mám od roku 1995. Koupil jsem je v zastavárně na pražském Žižkově, kde jich bylo tehdá jak naseto, protože tam měly nonstop zásobování od nejmenované menšiny a feťáků ze Šervůdu. Už když jsem je tam za 400 Kč kupoval, tak byly hodně jetý a já jsem jim za dalších 25 let ještě přidal. Prožily se mnou střední školu i perné chvilky na VŠ. V posledních letech se na ruku již moc nedostaly a když ano, tak pouze v pozici pracovních otloukánků.

Nakonec se mi jich sželelo a zainvestoval jsem do profi výměny sklíčka. Pouzdro jsem přeleštil Cape codem. Tah a sponu houbičkou na nádobí.

Ani jsem nečekal, že tak prokouknou.

Vyfoceno společně s novými Pětkami. Ty hodinky od sebe dělí cca 40 let.

42033420-CBC3-40C1-9FA1-7B4D0CD3583F.jpeg

Super počin! Kupovat nové hodinky je snadné, ale dát zaslouženou péči "babičkám", které nám léta sloužily, to je citovka. Však "babičky" to taky pak stonásobně vrátí, protože jich bude čím dál míň a o to budou vzácnější a nadělají víc parády než aktuální masovka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...