Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

@Kamil.K Tak ano, hlučnost rotoru je subjektivně trochu vyšší než u Seika a korunka má vůli, což není úplně ideální, ale na funkci to nemá vliv. Na druhou stranu tam, kde strojek Seiko dělá podle způsobu odložení klidně +/- 10s/den, tam Orient nehne ani brvou a furt si jede těch svých +2-3 s/den. Rezerva nátahu 50h taky potěší. Výhodou (ale možná i nevýhodou) Seika je ohromné množství modelů a jejich barevných variant, nepřeberné množství limitek a ceny od pár korun po pár set tisíc. V tomto směru je alespoň v Evropě Orient a Star trochu chudý příbuzný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Kalisport díky moc 🍻, ty tvoje jediný Orientky mám pořád v hledáčku, jen teda první generaci, a párkrát už byly skoro na udici🎣 ale zatím jsem je nezaseknul, aspoň že je občas vyvenčíš a můžu je tady omrknout😉 jsou good👍 i když tvé NY0040 je na ruku moc často teď nepouští 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Lacifer Jo Citizenky teď vedou. Je pravda že tyhle pilotky nepatří mezi moje střídací kousky, ale když už se dostanou na ruku tak se tam drží dlouho. Apropo jsou to vlastně moje nejpřesnější hodinky za týden udělají +2 👏.

@tombas Tohle jsou parádní OS. Už jsem taky jedny OS skoro měl, ale nakonec koupil něco jinýho 😀 tak snad příště. 
 

Koukám že tam dvě 15 😁

680CF7EE-97ED-4D64-84C6-FAB176476E90.thumb.jpeg.7eada742d6be768425cd93a29b671d51.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...