Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

před 3 minutami, junior300 napsal:

Dik za info. No je co zavidiet. :) Toto sa OS podarilo.

Ty blaho, uz som v obraze. Na tie som uz x-krat pozeral na stranke Orientu. Ti Japonci sa nikdy nenaucia robit poriadne produktove foto? Takto na "zivej" fotke uplne ine hodinky.

som velmi a milo prekvapený, na živo sú ozaj skvelé , dobré spracovanie , kvalitné , vyzerajú kludne cenove o triedu vyššie. také lacnejšie GS. Budú moje oblúbené

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím jsem tedy nechtěl ten model nějak shodit. Jsou jinak perfektní a dost se mi na nich líbí ten efekt toho cifru a ta barevná kombinace. Jak jsem předtím neměl úplně v lásce zlaté prvky, tak tento kus mě přesvědčil, že v rozumné míře a správné barevné kombinaci jsou vlastně dost hezké.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@gargamel To mě také hrozně baví, fotit hodinky, když se ručky překrývají, nebo jsou v přímce a jiné kombinace. Někdy je to legrace, když zrovna foťák mobilu začne znovu ostřit zrovna v ten okamžik, kdy by bylo potřeba stisknout spoušť. To je pak buď rozmazáno, nebo vteřinovka uteče z té správné polohy. 😊 Před chvílí jsem shodou okolností fotil své Certiny a trefil jsem 13:05:05. Ale fotka sem nepatří, tak to uveřejním jinde.

Pro zajímavost, za jak dlouho po půlnoci přeskočil den?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, ručičky v přímce pozoruji taky rád. Hrozně se mi líbí, když to mají hodinky všechno od začátku hezky vyladěný a vše lícuje, ručičky ale i indexy.  O to víc mě to pak mrzí, když něco nelícuje. Jasně, sundat a správně napasovat ručičky asi není nějak nepřekonatelný úkon, s blbě natištěnýma nebo aplikovanýma indexama je to už horší, tam to buď člověk kousne, nebo ne. 

Kdy, resp. za jak dlouho se mění den v týdnu zatím ještě nemám úplně vysledovaný, ale myslím že je to tak do kolem 2:00 - 2:30, ale fakt zatím nevím na sto procent. Jediný, čeho jsem si všiml, že změna se děje ne najednou, ale ve dvou krocích - na tom kovovém půlkruhu s názvy dnů je vždy mezi jednotlivými dny ještě vybroušená taková svislá rýha, tak tam se na ní vždycky ručička asi na hodinu a půl zastaví, než definitivně přeskočí. Říkám tomu, že je to takový 24 hod. ukazatel Retrográdů 😁

20220215_134250_remastered.thumb.jpg.fcebfe57cef8ee7af97309d6db65750e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@gargamel Děkuji. Byly to moje první automaty a pořád mě hrozně baví. Když je mám na ruce, často se na ně musím dívat. Ne proto, abych věděl kolik je hodin, ale abych se pokochal. Jen když je horší osvětlení, zaostřit ta malá čísílka a písmenka na kalendáři, je pro moje oči už výzva. 😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, navíc čím jsem starší tím jsem víc sentimentální a tyhle hodinky jsou pro mě hodně nostalgický, samá krásná vzpomínka, mají pro mě prostě něco navíc proti ostatním, nedokážu to vlastně ani pořádně vysvětlit. A s tím zrakem to mám úplně stejný - dřív mi to přišlo velký pomalu jak orloj na Staromaáku, a dneska se vsadím, že bych tam prd viděl 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se takhle ráno v pohodičce u snídaně koukám na Timestore a najednou bum OS za osmeráka wow už jednou jsem je tam takhle viděl. No tenkrát jsem se dlouho rozmýšlel a asi za tři dny byly fuč. Dneska jsem věděl že musím jednat rychle a tak jsem okamžitě informoval dnes už snoubenku že kupujeme nový hodinky a že se hodí k tomu saku na svatbu přece. Bla bla bla. Odpoledne po obědě jsem šel již učinit obědnávku a co myslíte???!?!!?!! (Ten screen jsem samozřejmě udělal až teď když jsem už vychladl 😂)  Doufám že mi je vyfoukl aspoň někdo odsud  🤣 protože ty první jsem ti ještě stále neviděl 🤔😆
B80093ED-6135-4D35-AB8F-65F654CBE226.thumb.png.32da854de083c6bb57281ecbd7694209.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...