Přejít na obsah

Knespl & Majzlík


Doporučené příspěvky

Vedeli by ste mi prosím vymeniť sklíčko na Seiko SRP031? Nové sklíčko nemám, prijal by som aj safír. V rámci výmeny sklíčka by som chcel spraviť na nich aj servis - vyčistiť, namazať, doladiť.

Ak by ste mi vedeli poslať približnú cenovú kalkuláciu bol by som Vám vďačný.

 

Baro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sklíčka sami neděláme, kulaté kupujeme, a když potřebujeme nechat udělat nějaký nestandardní tvar tak máme dva různé pány, co to dělají. Pokud je to ale nějaký extra komplikovaný tvar, tak to může být problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sklíčka sami neděláme, kulaté kupujeme, a když potřebujeme nechat udělat nějaký nestandardní tvar tak máme dva různé pány, co to dělají. Pokud je to ale nějaký extra komplikovaný tvar, tak to může být problém.

Přesněji se jedná o tento model http://www.zaminutu.cz/hodinky-emporio-armani/emporio-armani-meccanico-ar4204 , nevím moc jak atypické je takové sklíčko, kromě toho upadly i ručičky ale to vy asi děláte každodenně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, chtěl bych Vás poprosit o opravu mých Tissot PRS-200. Nefunguje u nich ruční nátah a i dokud fungoval, tak hodinky držely rezervu nátahu tak maximálně 8 hodin. Prosil bych tedy o opravdu ručního nátahu a vyčištění nebo tak něco.

 

Hodinky jsem dnes zabalil a jdou k Vám zítřejší poštou.

 

Díky mockrát

 

Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych (byť s malým zpožděním) všem z ateliéru K&M poděkovat za záchranu veselky. Bez hodinek, který mi neskutečně rychle opravili bych se neoženil :)

 

Díky pánové!

Aha, kdybych věděl, že odmítnutím, či zdržením opravy zabráníme ženitbě tak bychom to bývali udělali. Tímto se omlouváme, že jsme tě v tom nechali.

Upraveno uživatelem dknespl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesněji se jedná o tento model http://www.zaminutu.cz/hodinky-emporio-armani/emporio-armani-meccanico-ar4204 , nevím moc jak atypické je takové sklíčko, kromě toho upadly i ručičky ale to vy asi děláte každodenně :)

 

No, poslat, koukneme na to, poradíme se. Sklo je dost velké, blanky se dělají normálně do 40 x 40 mm, nevím jestli ti chlapi budou mít tak velké.

Upraveno uživatelem dknespl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Chtěl bych se zeptat. Mám utopené potápky...zní to jako vtip, ale je tomu tak :crying_anim:

U mých Oris Divers Date (TT1), se mi neznámo jak vyšroubovala korunka a než jsem si toho všimnul, tak jsem byl v bazénu... Takže z Orisek bylo akvárko. Stalo se mi to v pátek k večeru...o víkendu nebyl čas, v týdnu taky ne, takže zatím mi leží na poličce. Korunku jsem nechal otevřenou, vysunutou, aby to trochu vysychalo. Dotaz zní, zda je mám raději poslat poštou - aby se co nejdřív otevřely, nebo stačí že je dovezu až pojedu do Prahy - někdy za týden... Nevím jestli tam ta vlhkost neudělá za tu dobu nějakou neplechu...bylo by to tak dva týdny od utopení.

Díky za radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, potřeboval bych pomoc, dát nové sklíčko do Fortisek :-), viz foto v

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/63248-mineral-nebo-safír/

byl tam mineral, ale chtěl bych safír, jak mi kamarádi zde doporučili, s AR.

Děkuji za odpověď.

Safír máme dodavatele jen do 34 mm průměr, větši nemáme. Jinak vyměnit lze, lze i opatřit AR. Můžeme zajistit i "pískování" skleněnými kuličkami , tj. balotinu.

Upraveno uživatelem dknespl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat. Mám utopené potápky...zní to jako vtip, ale je tomu tak :crying_anim:

U mých Oris Divers Date (TT1), se mi neznámo jak vyšroubovala korunka a než jsem si toho všimnul, tak jsem byl v bazénu... Takže z Orisek bylo akvárko. Stalo se mi to v pátek k večeru...o víkendu nebyl čas, v týdnu taky ne, takže zatím mi leží na poličce. Korunku jsem nechal otevřenou, vysunutou, aby to trochu vysychalo. Dotaz zní, zda je mám raději poslat poštou - aby se co nejdřív otevřely, nebo stačí že je dovezu až pojedu do Prahy - někdy za týden... Nevím jestli tam ta vlhkost neudělá za tu dobu nějakou neplechu...bylo by to tak dva týdny od utopení.

Díky za radu...

Co nejdříve otevřít a vysušit pokud už není pozdě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dobry den, prosim o radu popripade nastrel mozne ceny do SZ, dekuji!

 

Pred delsi dobou se mi podarilo zakoupit krasne Chronographe Suisse ze 14k zlata.

Cena byla vice nez prijatelna a tak skoncili v me sbirce.

Prodejce me sice upozornoval, ze vnejsi zlate vicko nedrzi, ale rikal jsem si, ze se nejak uchyti.

Toto se mi bohuzel nepodarilo.

Mozna nekdy bylo lehce promacknuto nebo ze zlateho plechu proste zmizelo napeti, ktere jej pomaha drzet nacvaknuty.

Risk, ze upadne je dost velky, takze je nenosim.

 

Jinak je take hodne zatuhla osicka natahu, coz ale prisuzuji dlouhodobe zanedbanemu servisu. Jde spatne vytahovat i otacet. Mohla by byt jina pricina?

 

Predem Dekuji za pomoc a zdravim z Hamburku!

 

RM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...