Přejít na obsah

Knespl & Majzlík


Doporučené příspěvky

Jestliže je uvedeno, že je otevřeno "od - do" a nikde není upozornění na změnu otevírací doby, nevidím důvod někam volat, jestli maj skutečně otevřeno a sjednávat schůzku ... Ale možná jsem divnej, když čekám, že v otevírací době bude otevřeno a někoho tam zastihnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nie je IKEA, ale hodinarsky atelier kde pracuju max jednotky ludi, ti mozu mat dovolenku, byt na PN alebo proste len niekam odbehnut a pocitam ze web pre to kazdy chvilu updatovat nebudu. Ak sa vyberies z moravy a nezavolas si dopredu ci tam niekto bude, tak ta trafi pravom :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Duveruj ale proveruj :) mas zkusenost a pouceni do priste.

Jinak k zubarce taky nevlitnes jen tak, i kdyz ma vypsane ordinacni hodiny, a i kdyby, taky se muze stat, ze ma dovolenou a zastup je na opacnem konci obvodu nebo mesta, byt na jejim facebooku tato informace neni :) ...

Tak uz to proste je a uz to nereste, jinak hodinarum zdar

Upraveno uživatelem Toams
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu to tady nějak rozmazávat, ale za mě jsem z opravy především - IWC velmi rozladěn(osobně jsem se pro hodinky dostavil a přístup mne velmi zklamal). Očekávám, že bude dodán soupis prací do mailu (tak jak bylo několikrát slušně požádováno) a to jak za Rolexy, tak i IWC. Myslím, že se shodneme na tom, že částka, kterou jsme tam nechali za oboje hodinky nebyla zrovna nízká a minimalné soupis oprav/výměn je standardní součástí zakázky, alespoň u Dušáka či v Carollinu zcela jistě - opět osobní zkušenost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož mi nechybí sebereflexe a David Knespl to vzal "jako chlap", ozval se, vše vysvětlil a dokonce jsme již obdrželi soupis prací s omluvným a vysvětlujícím dopisem, berte výše uvedené spíš s jistým nadhledem díky "komunikačnímu šumu", který vzniknul evidentně nedopatřením.

 

Co se týče hodinek IWC - jsou opraveny, vyměněno sklíčko i ručičky - celkově to působí velmi dobře. Takže tímto děkuji za provedenou práci, věřím, že příště bude lepší komunikace a jsem rád, že se k tomu druhá strana postavila čelem a došlo k rychlému vysvětlení :) . Chyby děláme každý, podstatné je si je uvědomit :) .  

 

V tomto případě, kdy se vše rychle vysvětlilo se na "Dělostřílny" příště rád znovu obrátím.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za me tedy takove mensi minus... Na konci srpna to bude rok, co jsem objednaval perko do Junghansek..Nemam ve zvyku nekoho uhanet, zvlast, pokud jde o takovou prkotinu. Obcas jsem poslal email, obdrzel odpoved typu, ze je na ceste, jeste s vice vecmi. Pak konecne prislo, ale byl omezeny provoz, nejake prazdniny, ze radeji pozdeji. Ozval jsem se pozdeji,  ale tak trochu me sokovala odpoved, ze uz ho meli, ale prodali, tak perka objednaji znovu. :D Cca 2 mesice nazpet, ze daji vedet az perka dorazi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svata prostoto... Kdyz maji panove na facebooku uvedenou otviracku, nebudu jim preci volat, zda to opravdu plati... Do pekarstvi taky pokazde, kdyz chci rohlik, nevolam, jestli opravdu dneska rano napecou :). Jak pise Hodo65, prazdninova otviracka se objevila, az pote, co jsem tam marne stepoval. Ferovejsi by bylo rict: OK, pardon, dali jsme si slofika :). Ale s hodinkama nakonec uspech: serizeno k vlastni spokojenosti v Jungmannove...  

 

Duveruj ale proveruj :) mas zkusenost a pouceni do priste.
Jinak k zubarce taky nevlitnes jen tak, i kdyz ma vypsane ordinacni hodiny, a i kdyby, taky se muze stat, ze ma dovolenou a zastup je na opacnem konci obvodu nebo mesta, byt na jejim facebooku tato informace neni :) ...
Tak uz to proste je a uz to nereste, jinak hodinarum zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

nAscA: Co se týká pérek do Junghansů, tady bych se pánů K&M s dovolením zastal, respektive zkusím celou věc vysvětlit, protože jsem je objednával já. Z praxe jsem vypozoroval, že Junghans dělí náhradní díly do tří skupin:

1. Díly, které vždy bez problémů pošlou (což je většina)

2. Díly, které pošlou jen po předchozí domluvě

3. Díly, které neposílají nikdy a hodinky je nutné zaslat na servis k nim.

 

Zmíněná pérka spadají do kategorie 2., nevím proč, je to banalní díl, nicméně taková je situace. Než jsme se s Junghansem na dodávce pérek domluvili uběhl měsíc a další měsíc než pérka dorazila. Shodou okolností pérka přišla tento týden, takže aktuálně je už pánové K&M mají, objednal jsem slušnou zásobu, takže nepříjemná situace už by se neměla opakovat a do budoucna se budu snažit tyto díly zajišťovat s předstihem, protože jak vidím, docela dost se jich přivýměněn baterií ztrácí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No spis byl trosku problem v komunikaci. Pro perko jsem dnes byl, atelier maji moc pekny. :) Perko jsem dostal zadarmo. Proc neni k hodinkam pripajeno, tak jak byvalo uz na starych digitalkach nechapu, protoze jsem ho ztratil prave pri vymene baterie. Uz se tesim az ho tam zitra zase vlozim, snad ho pritom neztratim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tímto bych rád ještě jednou poděkoval panu Knesplovi za přístup k opravě mých vintage Tag Heuer.

 

Poté co jsem se s opravou nejdříve zkusil obrátit na servisní středisko Heuer u Hanáka v Brně .. kde mi bylo řečeno že strojek je na výměnu a že hodinky dokonce musí poslat do švýcarska k výrobci na opravu (( .. jsem se nakonec obrátil a hodinky poslal právě ke Knespl a Majzlik.

 

Jaká byla pak příjemná informace že strojek je úplně v pořádku a stačí vyčistit, namazat, vyměnit ložisko nátahu a hřídelku )

 

K tomu ještě perfektně opravené lumiručičky které byly zoxidované ) .... (v brně u Hanáka samozřejmě taky velký problém, neopravitelné možná nesehnatelné)

 

Mohu tedy jedině doporučit !

 

 

p.s .. vložil bych i fotku, ale bohužel to nějak nejde )
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...