Jump to content
dknespl

Knespl & Majzlík

Recommended Posts

Po domluvě s Kamilem si dovoluji zde oznámit, že členové tohoto fóra mechano a dknespl spolu otevřeli hodinářství. Provozovna se nachází v Praze 6, Na dělostřílnách 4, tj, ve stejném domě jako pražský showroom Chronoshopu (ne náhodou, děkujeme Kubsonovi za typ). K mechanovi řada z Vás dávala hodinky opravovat již v minulosti a budeme rádi pokud to bude pokračovat. Máme teď větší prostory, lepší vybavení a hlavně nové zaměstnance, takže termíny oprav se budou zkracovat, kvalita a cena zůstane zachována. Děláme vše od prastarých, starých, mladších i nejmladších hodinek kapesních i náramkových, všech konstrukcí a zemí původu. Vylepšili jsme zdroje náhradních dílů jinde nesehnatalených. Vedle hodinek děláme samozřejmě i hodiny všech velikostí, typů a stáří. Současně spolupracujeme s restaurátory, takže jsme schopni zajistit kompletní renovace starých hodin včetně hodinových skříní. Nabízíme i opravy dalších jemných mechanismů jako jsou veteránské tachometry, mechanické kalkulačky a další hejbadla. Našim krédem je, že jsme schopni pro Vás udělat i to, s čím si jinde neporadí nebo Vás s tím vyhodí. Jsme vybaveni stroji na kusovou i maloseriovou výrobu součástek včetně ozubených kol a pastorků. Plánujeme rozšířit vlastní výrobu hodin na zakázku. Jsme schopni zajistit i maloseriovou výrobu hodinek z komponent dle vlastního návrhů , včetně zajištění strojků, zprostředkování výroby pouzdra a číselníků a následné kompletace. Takže doufám, že víte kam se obrátit s další limitkou. Pokud jste byli zvyklí jezdit či posílat zakázky do Psár. můžete i nadále, ale rádi Vás uvidíme i Na dělostřílnách. Naproti je fajnová hospoda se zahrádkou.

 

post-3262-091633500 1318971091.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to je mi novina,přeju hodně zdaru,a spokojených zákazníků.Mám to trocha dál,tak pokud budu mít cestu kolem rád nakouknu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A navíc jdeme z dobou - zde QR code pro Vaše mobily.

 

post-3262-033631500 1318973112.png

 

Webovky jsou zatím ve výstavbě.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já už šel okolo, máte to tam moc pěkný. Škoda, že je to tak zastrčené místo

 

post-5465-052100200 1318973427.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A s ladičkama si poradíte? :)

 

Do určité míry ano, napiš SZ nebo použij kontakt v QR code, posoudíme, nabídneme cenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se nedivim, ze se Kuba raduje. Vedle necham poladit, co jsem mel jeste pred chvili na ruce, ale co ted?

hodne stesti preju! To je dobrej model pro celou partu i pro nas z ulice!

Share this post


Link to post
Share on other sites

<p>To je vynikajici! Chtel jsem kontaktovat mechana kvuli hodinkam taty (Ebel), potrebujou nutne seridit. Muze si je tim padem hodit rovnou tam? Jakou mate otviraci dobu, prosim?</p>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakou mate otviraci dobu

 

Pracujeme na směny :-) Náš nový kolega Jirka bývá v práci před osmou. Mechano ráno vyřizuje poštu - elektronickou i balíkovou a další pochůzky a zpravidla bývá kolem 10 h a je na dílně minimálně do 17 h. Já chodím navečer a potkávám se s Mechanem a bývám většinou tak do 20 h. Mimoto k nám nepravidelně večer chodí ještě jedna nová kolegyňka zatím na zkoušku. A často jsem i o víkendu. Lepší je vždy předem zavolat a domluvit se. JInak funguje příjem zakázek poštou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fíha, gratuluji k otevření vlastní dílny! Původně jsem s sebou chtěl vzít jen domluvené hodiny na opravu, ale nyní zvažuji ještě nějaké kapesní hodinky a PRIMky, které mi nikde nechtějí opravit..

 

Přeji hodně štěstí!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...