Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Já si občas plním i své, takže kávou nejsem limitován. Prostě koupím plnitelné kapsle a naplním si je čím chci. Používám kapsle Capsul in a jsou naprosto ok. Jediné co, tak člověk musí vychytat hrubost mletí, ale tak je to s jakýmkoliv kávovarem, pro co nejlepší výsledek. 

Nejlepší jsou dle mého stejně origo Nespresso, mají je pro své kávovary přesně dimenzované, každá kapsle proteče tak, jak má a udělá ideální výsledek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já rád zkouším i non-nespresso kapsle od jiných výrobců, piju espresso bez mléka a cukru(od Nespresso jen černou kapsli Ristretto) a v poslední době mě zajualy hlavně kapsle Pellini a úplně nejvíc Dersut (varianta Non Plus Ultra) - tuto u nás poměrně neznámou kávu jsem se naučil pít v Itálii a mám radost, že se dá koupit i v CZ a dělají kapsle do Nespressa.

 

Měl jsem na test i Vergnano a Dallmayr a ty mi nejely.

 

Ještě by mohli začít dělat kapsle Lucaffé...

 

Máte taky zkušenost s jinou, než origo nespresso kávou?

Pellini kapsle jsem kupoval 2 typy v Italii a nezachutnaly vubec. A to s Pellini kavou obecne problem ani nemam. V Nespressu jedu hlavne Arpeggio a mene pak Roma, Indriya. Barista limitka taky zadna velka hitparada, ale da se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nově pořízeno .

Jaké doporučujete kapsle, které určitě stojí za vyzkoušení. Je jasné 100 lidí 100 chutí, ale přesto prosím o rady.

attachicon.gifIMG_2350.JPG

U nás nejvíc jede Dharkan,Ristreto,Arpeggio,Roma,máme rádi plnější a silnější chuť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já rád zkouším i non-nespresso kapsle od jiných výrobců, piju espresso bez mléka a cukru(od Nespresso jen černou kapsli Ristretto) a v poslední době mě zajualy hlavně kapsle Pellini a úplně nejvíc Dersut (varianta Non Plus Ultra) - tuto u nás poměrně neznámou kávu jsem se naučil pít v Itálii a mám radost, že se dá koupit i v CZ a dělají kapsle do Nespressa.

 

Měl jsem na test i Vergnano a Dallmayr a ty mi nejely.

 

Ještě by mohli začít dělat kapsle Lucaffé...

 

Máte taky zkušenost s jinou, než origo nespresso kávou?

Davidoff, tuším zlatá a v pohodě, ale dostupnost je slabší, kupoval jsem to v electroworldu a na vobjednání, takže vopruz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele sorry, ale co tady teda děláš? Já si dělám kávu jak z nespressa, tak i z páky/automatu, prostě klasického pressovače a kyselou kávu prostě nemám rád a rozhodně si nemyslím, že jen kyselá káva by měla být ta nej, to nevím, kde jsi vyhrabal, je to kravina. Do páky vážně nedávám nějaký shit a i tak to nemusí být kyselé. Je to prostě o chuti každého, někdo má rád to, někdo zase něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem si pred par dny Experta. Hlavne kvuli barve.

 

DeLongi Citiz ve svetle mi proste k te tmave zule nepasoval. Nechcete ho nekdo levne? :)

 

Jinak zasobnik na kavy je plnej zeninych bezkofeinovych, protoze koji.

Moje je jen ta zelena Indriya, nic jineho uz ani nepiju. A Vintage 2014 uz mam jen posledni 4 kapsle :(

post-1118-0-66192200-1505833719_thumb.jpg

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěknej držák na kapsle :)  akorát ten kávovar musím doma mít i s tím našlehávačem jinak by mi doma změna kávovaru neprošla. Na začátku roku byla akce kdy dávali kávu za 2k zdarma a manželku jsem přesvědčil, že ho prostě potřebujeme. U nové TV to budu mít horší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...