Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

ad odvápňování - to by měli hlídat jen podle počtu odebraných kapslí a přes call centrum nebo prodejnu informovat majitele.

Mně se to nikdy nestalo a to na prodejně kartu načítám vždy.

žádnou kartu mi nikdy nedali, i když slibovali a ohledně odvápňování mi nikdy nevolali a už sem ho dělal 2x, mám tvrdou vodu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci pořídit nějaký ohřívač/pěnovač mlíka, nejdřív sem myslel, že to bude Aeroccino 3, ale pak sem si přečetl hromadu zahraničních recenzí, které všechny vzácně shodují v tom, že je to poruchový šit. Nemáte nějaký tip na spolehlivější výrobek v ceně stejné nebo nižší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ten pytel po přihlášení vidím hned, dokonce mi to nabízí "minipopelnici za 530Kč" :-), viz Recycling bin na druhém obrázku....

Já už to mám taky, ale nebyl tam, takže asi problém s novým webem, což mi paní včera potvrdila v Pařížský
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si taky jednou udělal nějakou nechrono radost a pořídil si konečně nespresso, konkrétně model U v oranžádě, rovnou jsem si k němu pořídil i welcome offer pack ať mám co zkoušet, jen si na první ochutnávky budu muset počkat do víkendu....no jsem docela zvědavej když jste ho tu tak pořád vychvalovali :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně máme v práci mašinu! Nebo teda spíš mašinku, Pixie. Kapsle musíme z vlastního zdroje, ale i tak to beru jako pozitivní záležitost. Páč v poslední době jsem doma kafe ráno nestíhal a tomu v práci se kafe snad ani říkat nedalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z aktuální tiskovky...

 

Kávoví experti společnosti Nespresso se nechali inspirovat vřelým kubánským způsobem života a jejich ikonickým kávovým rituálem, aby představili novou limitovanou edici kávy Grand Cru Cubanía. Chuť této latinskoamerické vášně se vyznačuje plným tělem, výrazným aroma a intenzitou 13. 

 

Nespresso tak překonalo svůj vlastní rekord, co se intenzity kávy týče. Limitovaná edice Grand Cru Cubanía bude pro milovníky kávy dostupná po dobu několika týdnů od 1. září 2014 za cenu 124 Kč.

post-2655-0-22706900-1406892634_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Hmmm tak po kazzaru a dharkanu další nářez pro plechové huby jako jsem já. Kapsle s intenzitou pod 8 nekupuju, nejradši mám černý :)

  

No toto. Jsem zvědavý, taky mám rád ty silnější.

Jj, souhlas. Všechno od ristretta nahoru. Na tohle jsem ale fakt zvědavej. Už jste někdo ochutnal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se podělit se super zkušenosti, ve ctvrtek jsme dorazili do kempu na Berounce, koukám, posledních par kapslí, tak rovnou volám na linku, ze jestli to PPL stihne do pátku doručil, udělal jsem objednávku a čekal, pani řekla, ze snad ano a kdyžtak v pondeli změníme adresu zavozu na standardni, v patek dopo sms, ze doručení mezi 15-17 a v 16 byla PPL v kempu s novými kapslemi, tomu říkám servis, skvělý:-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak musím uznat, že jste měli pravdu- celej víkend jsme doma ochutnávali a nespresso je fakt dobrý a vypadá to, že taky budu fanoušek těch nejsilnějších, hned jak se objeví zmiňovaná Cuba, tak si pár balení taky objednám....nadchl mě i přístup k zákazníkovi, skoro nic nebyl problém, co se týče rychlosti se mi snažili vyjít maximálně vsříc.....už teď projíždím co ještě objednám za příslušenství, pixie hrnky se mi moc zamlouvaj ale nevim kolik mi jich vlastně bude stačit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...