Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Ahoj všem, sice nemám Nespresso, ale mám na Vás dotaz na příslušné téma. Doma mám zcela obyčejný pressovar Krups a minulý týden mi začal dělat neplechu. Začalo to tím, že jsme si koupil párkrát po sobě namletou kávu v plechovce. Obvykle jsem zvyklý na čertsvou kávu z Tchiba, ta je poměrně hrubě namletá a já jsem tak neuměl příliš dělat s předemletou plechovkovou, která je mnohem jemnější. Párkrát jsem tedy přepěchoval dávku a tím dočasně ucpal trysky a káva pustila vždy až po chvíli. No a i když sem se tím jakýs takýs způsobem naučil pracovat, asi týden se mi děje s kávou něco divného. Místo obvyklé čisté kávy mi vytéká břečka silně znečištěná zrnky, až je z každé kávy takový pseudoturek. Opatření č. 1 - zkoušel jsem změnit kávu, nepomohlo to. Opatření č. 2 - zkoušel jsem nástavec do páky na 2 kávy, nepomohlo to. Zajímalo by mě, čím to může být a jak se to eventuálně dá napravit. Předem děkuji za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko na dálku, ale otoč gumové těsnění hlavy. Možná budeš muset odšroubovat disk sprchy. Nevím teď jak to přesně u Krupse je. Nepomůže li toto opatření, kup těsnění nové. Počítám cca 80kč, za pokus to stojí. Nepomůže li ani to, pak servis, reklamace, atd.

 

Máte to tu pěkné a nerad plevelím, když tak nás někdo přesuňte tam kam patříme:Třeba sem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mi dorazil balíček s kávou Kazaar, tak jsem zvědav. A pokud bude hnusná, jak psal Sibiřan, tak ji zajím luxusníma čokoládama Nespresso.

A taky mi dorazily hliníkové kalíšky, líbily se mi všechny barvy, ale nakonec jsem objednal modrou barvu ve větší velikost. Je to pěkný, vypadá to přesně jak Lungo Vivalto kapsle :)

post-1118-072963700 1330244606.jpg

post-1118-093378800 1330244637.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi jak tady čtu ty vaše Nespresso příspěvky, začínám slintat jak Pavlovův pes a vrhám nelibé pohledy na můj rok starý klasický pákový pressovač Saeco - asi bych ocenil komfort přípravy z kapsle a konstantní kvalitu (sám nikdy neudělám dvě stejná pressa po sobě)

Poraďte prosím nějaký ne drahý a ne velký přístroj, který vydrží déle než dva roky, díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se museli v Electroworldu prepsat, podezrele nizka cena. Ostatni barvy maji za tu "spravnou" cenu.

 

 

Nespresso Pixie :-) Teď běží akce, díky které k němu dostaneš šlehač mléka zdarma.

 

 

Kde?

Upraveno uživatelem Donuts
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...