Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Já tam zadarmo nedostal nikdy nic, ale je to v pohodě. Nic jsem nečekal. :-)

Co je blbé, že jsem začínal tím malým automatem, který uměl jen malou a velkou kávu. Potom šmytec

Teď je na kuchyňské lince výrazná mrcha od De Longhi, která umí i malé a velké Latté a myslím si, že i to kafe je nějaké lepší. Nevím jestli je to tím vyšším tlakem nebo čím ?

No a samozřejmě jak je lepší, všichni kdo přijdou se naučili mlsat a kapsle ubývají jako o závod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já taky nic nečekám, ale je to takový blbý, když to dávají asi podle xichtu.

 

A tlak by měl být u všech kávovarů stejný 19 barů, nebo má některý méně?

jestli to davaj podle xichtu, tak je to fpoho, to si skocim v brne do butiku a budu mit prodlouzenej vikend u Cloonyho na Comu aji s Amal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to si můžu připadat dobře, buď vypadám neodolatelně, nebo jsem něco víc :D S chutí bych si zaryl a napsal něco jako: "Musíte to umět pánové :D", ale sám vím, že to byla spíš náhoda, protože jsem takle něco od Nespressa dostal poprvé a přitom tam nechávám slušnou pálku, ostatně jako většina :) Každopádně když už jsem ty dvě balení dostal, tak to bylo příjemné překvapení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Furt/uz zase jim nefunguje objednavka pres aplikaci v iPhonu :( Tak jsem zkusmo vzal krabicku kapsli v Datartu - Caffe Vergnano. Je to hnus velebnosti. Kapsle moc nesedi, protlaci to vody nekdy vic, jindy min. Penu to nema prakticky zadnou a chut je strasna. Zkusil jsem tri kapsle a slo to do kose.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zkoušel jste někdo objednávat z Amazonu kapsle? Zatím mám nábojů dost, ale do budoucna uvažuji kde a jaké alternativy zkusit.

 

Třeba co toto: https://www.uprazeno.cz ?

 

Jinak ty francouzské limitky teda spíš nic než moc, voní to víc jak chutná :-/ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli to davaj podle xichtu, tak je to fpoho, to si skocim v brne do butiku a budu mit prodlouzenej vikend u Cloonyho na Comu aji s Amal :)

 

Jak to tak čtu nahoře, tak když tam vlezu, že koupím 8 krabic, tak dle xichtu mi jich dom za cenu osmi daj sedum...asi raději online :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jste někdo objednávat z Amazonu kapsle? Zatím mám nábojů dost, ale do budoucna uvažuji kde a jaké alternativy zkusit.

 

Třeba co toto: https://www.uprazeno.cz ?

 

Jinak ty francouzské limitky teda spíš nic než moc, voní to víc jak chutná :-/ 

 

nemá to cenu, origo je obvykle úplně jinde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dorazila mi nova varka kapsli a cernobile Paris a Indonesia mi teda hodne chutnaji (vic jsem zatim nechutnal)! Dam tomu jeste sanci ;)

Z těch nových jsem zkusil jen příchutě makaronky a pralinky a teda pro baby dobrý (pro Návštěvy ženského pohlaví koupeno, žena by neměla bo čekáme přírůstek, tak chudina trpí...ale frčí bezkofein).

 

Černobílou budu teď objednávat. Uvidíme.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vzal na zkoušku u zeleného pitchuse kde jsem objednával ještě jiné věci trojbalení kávy LOR intenzita 11 a přes prvotní nedůvěru a slabé očekávání docela příjemné překvapení,origo je origo,ale i toto neurazí,navíc za 79,- není co řešit

https://www.alza.cz/jacobs-lor-ristretto-10ks-d5259244.htm?kampan=adpla_vyrobci_SDA_domacnost_kavovary-presovace-kava_nespresso_c_1o2_21503_JACRI119_~32181667410~&gclid=EAIaIQobChMImLu00aKc3wIViuJ3Ch28cQnxEAQYAiABEgKET_D_BwE

 

Jinak u Nespresso je teď k 200 kapslím tmavá čokina zdarma..Do 17.12. 2018

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...