Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

Chutnal jsi tu IMPERII? Sice kurevsky draha ale LUXUS! Uz ji mam i doma... :)

 

to Ruda: jakej je RUSSKIJ STANDART ve srovnání třeba s Absolut ?

 

Já osobně na vodku moc nejsem (to spíš na brandy nebo whisky), ale i jako vodkový neznaboh mohu prohlásit, že RUSSKIJ STANDART je dobrá vodka. IMPERII jsem ještě nezkoušel, ono se to ale časem poddá :wallbash: Standart je určitě o hodně lepší než Absolut.

K té vodce ABSOLUT. Sami Švédi tvrdí, že před 30 lety Absolut skoro nikdo neznal. Je to průměrná vodka, která má dobrý marketing. Něco podobného tvrdí Finové o Koskenkorvě. Oboje mi řekli přímo Švédi a Finové, takže nemám důvod nevěřit.

 

edit: Rád bych si nechal poradit, čím zapít narození dcerky ;) Díky za rady.

Upraveno uživatelem Ruda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sami Švédi tvrdí, že před 30 lety Absolut skoro nikdo neznal. Je to průměrná vodka, která má dobrý marketing.

 

Rád bych si nechal poradit, čím zapít narození dcerky ;) Díky za rady.

 

Hmm, Absolut je zatím jediná vodka (cca z 8 typů), po které mi ráno nic neni.

 

Narození dcery jsem zapíjel Portským , které jsme dostali jako svatební dar a pro znovunarození manželky přemýšlím nad Purity vodkou. Snad to taky neni je dobré PR - 34x destilace je docela mazec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Kamil

... neznaboh narazil na skotskou v akci (cca. 20 Eur/lahev), tak jsem nakoupil zasoby a uz tyden konzumuju Posted Image

Tos udělal moc dobře. My jsme pořádali s částí brněnské skupiny takovou malou ochutnávku a ta tvoje nechyběla.:)

 

Ožraly a kuřáky doutníků bych rád upozornil, že na obrázku jsou také vzácné sluneční hodiny!!!

post-147-127842817827.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na zdraví novorozené dcery jsem si sám se sebou dal RUSSKIJ STANDART

 

to je krásná záminka :thumbsup_anim: Blahopřeju! Myslím, že se hodí všechno a stejně bude na co vzpomínat.

 

Jinak teď právě mám podvečerní Top Topic s Finladií, a úplně nejlepší je, když je zásoba dobrého červeného vína :wine:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Já osobně na vodku moc nejsem (to spíš na brandy nebo whisky), ale i jako vodkový neznaboh mohu prohlásit, že RUSSKIJ STANDART je dobrá vodka. IMPERII jsem ještě nezkoušel, ono se to ale časem poddá :wallbash: Standart je určitě o hodně lepší než Absolut.

K té vodce ABSOLUT. Sami Švédi tvrdí, že před 30 lety Absolut skoro nikdo neznal. Je to průměrná vodka, která má dobrý marketing. Něco podobného tvrdí Finové o Koskenkorvě. Oboje mi řekli přímo Švédi a Finové, takže nemám důvod nevěřit.

 

edit: Rád bych si nechal poradit, čím zapít narození dcerky ;) Díky za rady.

 

Tak co, už jsi zapíjel dceru nebo ještě né? Taky se na to chystám v následujících 3 týdnech. Zatim mám připravenej rum Barceló Imperial a 12ti letou Chivas Regal, jsem zvědavej jakej bude ten rum. Zatim jsem vypil jenom pár hektolitrů tuzemáku a morgena a jinej jsem neochutnal. Vlastně jo, jednoho panáka Sailora Jerryho a to bylo až moc voňavý. Samozřejmě mám doma ještě nějakej litřík domáci slivovičky od tchána, ale to nejni na výjimečný údálosti, to chlastám furt. Permanentně mám na mražáku flašku jägera a pár různejch špeciálních destilátů z různých druhů ovoce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...