Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

 

 

Hoja, od koho kupuješ z čejkovic? Veverka?(teď nevím jestli jsem to nepoplet, ale pár super flaštiček jsem z čejkovic měl). Jak moc nejsem na tramín a podobné voňavé vína, tak ten mi z čejkovic chutnal:)

Jinak já mám sklípek u rodičů pod barákam a doma malou vinotéku, takže o dobré vínko není nikdy nouze.:)

 

 

To bude jinej. Je jich tam víc. Ten můj je Libor a dělá skvostná vína !!!

Upraveno uživatelem brett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. to zní hodně zajímavě. Nebude to ale třeba hruškovice, která zrála v sudech od koňaku? Jako Calvados?

Už jsem to našel - hruškovice + bylinky + koňak. No zní to opravdu dobře :-)

Když nám číšník ukazoval lahev, tak to byla tahle. Měli by to mít i v makru. Říkáš si jaká je to slaďárna a ono to má skoro 40%...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Brne je (relativne) nova Guiness hospoda, ktera je mimochodem naprosto vyborna, takze prave jsem se vratil z nasavani jablecnyho Cidera (mnam). Jo je to na Veveri kousek od Konecneho namesti smerem k centru, cili navrh pro nejake budouci brettovy chronodychanky.

 

Já měl dneska český cider (mad apple) a taky mi moc chutnal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guiness mám rád, pak zásadně piva s horním kvašením (když už musím pivo) no a jinak výhradně červená vína (vybraná v ČR, Chile, Jižní Amerika, Sicílie, Německo, Španělsko). Zásadně kupuju u výrobce nebo vinotéky, supermarkety jsou z 90% tak dobré vylít do umyvadla...

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

tak jsem ochutnal francouzský Pastis a stručně řečeno, tomu asi na chuť nepřijdu. Vypadá to jako emulze ze soustruhu a chutná to jako žvejkačka a zubní pasta.

 

Co je to zač?Název hrozný a podle Tebe chuť nijak oslňující.Já raději dobré pivko,nebo vínko a slivovičku(vše moravské).Každé samostatně a ne v jeden den.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi co chlastáte víno a nemáte kvalitní vývrtku , tak doporučiji za 119,- peněz (+ 15 známek) od BRANDANI tuhle u Agipu.

Dneska jsem to vyzvedl a nemá chybu.Baleno v sadě i s náhradním hrotem(šnekem), včetně podstavce.

Akce trvá ještě 2 měsíce, tak to s přehledem nasbíráte.

 

uploads/post-5091-1274988266,59.jpg

PS: Nejem pumpař AGIPU, ani dealer vývrtek.

 

post-5091-1274988266,59.jpg

Upraveno uživatelem vikhra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...