Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

Jak jinak než horkou? Normálně posílám číšníky zpátky, když je studená.

Když se někdy chci jo rozšoupnout, dám si dvě žitný. A k tomu třeba nějaké zbytky z klonovacích pokusů nebo toast s hráškem.

 

post-9394-1281448115,25.jpg

 

Tak to jsi hrdina, já bych dvě žitný fakt nedal. Jako maximálně si dám jeden dva panáky ale pak mne už bolí zuby.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník salamio

Minulé dva týdny jsem měl možnost se připojit ke starobylé tradici. Cestou z práce jsem se zamísil do houfu pracujících před jednou příjemnou hospůdkou hned u našich kanceláří. Pak jsem si probil cestu k baru, následně degustoval různé stouts a ales a hodil řeč se slovenským barmanem, s kolegy i jinými náhodnými degustátory.

Dobrá věc, tyhle tradice!

 

post-9394-1281607052,22.jpg

 

post-9394-1281607063,43.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Nedostal jsi to od někoho z Chronomagu?

Co ty všechno nevíš.:) Dokoukal jsem ruské sci-fi/fantasy na Nově a dostal chuť na skotskou. Je zajímavá, ale znám lepší. Hlavně to neříkej dárci...

 

Jdu si dát doutník, když už jsem překonal spánek (vstával jsem v půlpáté na houby a šel spát ve dvě). Asi si jdu ještě pustit Star Wars.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ty všechno nevíš.:) Dokoukal jsem ruské sci-fi/fantasy na Nově a dostal chuť na skotskou. Je zajímavá, ale znám lepší. Hlavně to neříkej dárci...

 

Jdu si dát doutník, když už jsem překonal spánek (vstával jsem v půlpáté na houby a šel spát ve dvě). Asi si jdu ještě pustit Star Wars.

 

Já nevím nic, ale spíš mám dobrou paměť. Někdy bohužel... Kterej díl SW budeš sjíždět? Doufám že Return of the Jedy. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Kterej díl SW budeš sjíždět? Doufám že Return of the Jedy. :)

Asi celý. Co se ti nejvíc líbí? Solo v karbonitu, Leia na řetězu nebo snad dokončení výcviku Luka?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi celý. Co se ti nejvíc líbí? Solo v karbonitu, Leia na řetězu nebo snad dokončení výcviku Luka?

 

No, popravdě asi ta Leia... Ale dlouho jsem se v tý scéně nemoh rozhodnout mezi ní a Jabba the Huttem. :D A co se mně nejvíc líbí jako celek? Jak by řek Yoda: To oříšek může být. :) Ale né, samozřejmě je to šestej díl... Vo tom žádná.

 

EDIT: Už jsem si vzpomněl, co tenkrát rozhodlo ve prospěch Lei... tady, přesně v 5.22... jako dítě jsem to dlouho nemoh dostat z hlavy. :D

Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...