jacob Odesláno 12. března 2012 Nahlásit Odesláno 12. března 2012 Kdybych měl udělit feedback, tak by byl neutrální. Negativní to není jen proto, že vždy může přijít ještě něco horšího. Člen tenge projevil zájem o hodinky Breitling Chronomat, které jsem nabízel. Jelikož není z Prahy, tak jsem se nabídl, že mu je mohu dovézt (ráno o víkendu) na Suchdol, kde měl zkoušku ve škole. Tenge si hodinky prohlédl, ale když chtěl vybrat peníze z bankomatu, tak zjistil, že u sebe nemá vůbec žádné doklady (bez těch bych já zkoušku na univerzitě skládat nemohl), peníze, ani platební kartu. Domluvili jsme se, že v pondělí hodinky odešlu EMS k němu do práce. Přijel jsem domu, zamknul jsem prodejní vlákno a tengemu jsem zaslal svoje čísla účtů a požádal ho o adresu. Přišla mi odpoveď (druhý den), že o hodinky nemá zájem. Abych zde nebyl osočen, tak ve zprávě od tengeho byla zřejmě i kouzelná fráze omlouvám se, ale pointa je taková, že druhému zájemci jsem logicky napsal, že hodinky jsou prodané, takže je již potom koupit nechtěl. Nakonec jsem hodinky prodal asi o 6 000 Kč levněji.
zibarek Odesláno 13. října 2012 Nahlásit Odesláno 13. října 2012 ...za mě 100% pozitivní hodnocení, výborná komunikace, férové jednání, tímto ještě jednou děkuji za dobrý obchod.
Petr Svenda Odesláno 16. listopadu 2012 Nahlásit Odesláno 16. listopadu 2012 Probehla vymena s drobnym doplatkem ze strany clena tenge, domluva bezproblemova, platilo vse, co kolega rekl (resp. napsal). Rychle, bezproblemove jednani. 5* z peti. Diky za transakci.
Kach Odesláno 31. května 2013 Nahlásit Odesláno 31. května 2013 Nedávno jsem Tengemu prodával hodinky, komunikace výborná, dokonce byl ochotný se sejít na trase, kudy jsem zrovna v šíleném spěchu projížděl a byl tam přesně na čas.Za mě 100%, můžu jen doporučit. Díky za obchod.
maiq Odesláno 4. července 2013 Nahlásit Odesláno 4. července 2013 Včera jsem od Tengeho kupoval hodinky, dojel jsem si pro ně k němu, byly ve skvělém stavu, odjel jsem naprosto spokojený. Děkuji za obchod!
Kid_A Odesláno 8. července 2013 Nahlásit Odesláno 8. července 2013 Rovnez dekuji za obchod, vse v poradku. Doporucuji. At se dari.... Jirka
Návštěvník PavelB Odesláno 23. ledna 2014 Nahlásit Odesláno 23. ledna 2014 Tak se take pridam a dekuju za perfektni deal a prijemny pokec! Mohe jen vrele doporucit Sent from my iPhone using Tapatalk
volfda Odesláno 4. února 2014 Nahlásit Odesláno 4. února 2014 Super smena Panerai za Panerai, vyborne jednani. Diky moc
snake Odesláno 5. května 2014 Nahlásit Odesláno 5. května 2014 za mě obchod na jedničku-vše podle domluvy-takže doporučuji
belkov Odesláno 10. července 2014 Nahlásit Odesláno 10. července 2014 Rychla domluva, perfektni komunikace, rychle doruceni, muzu jen doporucit.
martar Odesláno 13. července 2014 Nahlásit Odesláno 13. července 2014 Bleskový obchod, flexibilní řešení osobního předání, naprostá spokojenost s obchodem. Tenge, díky!
patprom Odesláno 30. července 2014 Nahlásit Odesláno 30. července 2014 Rychlá dohoda 100% splněna, doporučuji!
Mupa Odesláno 27. srpna 2014 Nahlásit Odesláno 27. srpna 2014 Dávám za 100%. Skvělá domluva, hodinky přesně dle popisu, rychlé jednání a příjemný pokec..o hodinkách i autech )) Vřele doporučuji. Pro mě 100% důvěryhodný člen. Díky.
Vit Odesláno 27. srpna 2014 Nahlásit Odesláno 27. srpna 2014 Výborná domluva, férové jednání.Vřele doporučuju.
bacil.357 Odesláno 4. září 2014 Nahlásit Odesláno 4. září 2014 Rychlá domluva, rychlá platba, férové jednání, spokojenost. Mohu doporučit.
vanderB. Odesláno 19. září 2014 Nahlásit Odesláno 19. září 2014 Rychlá komunikace, vše bylo, jak dohodnuto. Za mě 10/10
evL Odesláno 24. září 2014 Nahlásit Odesláno 24. září 2014 Diky za rychly a ferovy obchod. Vsetko prebehlo fajn, super zabalene, nemam co vytknut, takze kludne aj nabuduce. Doporucujem!
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se