kuncák7 Odesláno 3. září 2025 Nahlásit Odesláno 3. září 2025 Já právě letos poprvé na dálnici fakt peklo /Zagreb-Dubrovnik skoro 7,5 hodiny/. Jinak pohoda. Vždy jsem jezdil radši po staré, pro mě lepší na kochaní se, ale cca 2 hodiny navíc. No jak píšu, uvidím za dva roky, chystám se změnit destinaci víc na jih, Albánie mě bere víc a víc.
vaba Odesláno 3. září 2025 Nahlásit Odesláno 3. září 2025 před 11 hodinami, kuncák7 napsal: Tak asi zase oprasim svou starou trasu přes Bosnu. Ostatně, už dlouho se chystám na prohlídku Sarajeva. Nebo ta registrace bude super a fakt se ty kolony zlepšej ( letos jsem jel Záhřeb/Karlovac skoro 1,5hodiny/ Pokud pojedeš přes Bosnu a Sarajevo, zkus vyšetřit čas na prohlídku Bosenske pyramidy. Ale ijinak pokud končí dálnice, průměrná rychlost klesne na cca 50 km .
Patrik Odesláno 23. dubna Nahlásit Odesláno 23. dubna Zapůjčil by někdo ENC krabičku 2. až 7. července?
Jochne Odesláno 23. dubna Nahlásit Odesláno 23. dubna Také bych se rád přidal s prosbou o zapůjčení ENC krabičky v termínu 29. července až 7 srpna
tikzot Odesláno 2. června Nahlásit Odesláno 2. června Ahoj kluci, rád bych se pozeptal, jestli nemá někdo zapůjčení krabičku ENC do Chorvatska v termínu od cca 2. července až 13.. Děkuji moc.
tikzot Odesláno 4. června Nahlásit Odesláno 4. června V 2. 6. 2026 v 20:25, tikzot napsal: Ahoj kluci, rád bych se pozeptal, jestli nemá někdo zapůjčení krabičku ENC do Chorvatska v termínu od cca 2. července až 13.. Děkuji moc. Zakoupeno přímo na stránkách HAC za 15€ včetně doručení do CZ zdarma✌
Flipik Odesláno pátek v 09:14 Nahlásit Odesláno pátek v 09:14 Zdravím pánové, já už mám dovolenou skoro za sebou a tak posílám pár ilustračních Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. 9 1
kuncák7 Odesláno pátek v 18:27 Nahlásit Odesláno pátek v 18:27 Tak závidím ti ten klid ne konec dovolený. Moc hezký.
Flipik Odesláno pátek v 20:13 Nahlásit Odesláno pátek v 20:13 před 1 hodinou, kuncák7 napsal: Tak závidím ti ten klid ne konec dovolený. Moc hezký. Paradoxně se nejvíc děsím těch veder v Česku, protože moře je nejlepší klima
warann Odesláno pátek v 21:10 Nahlásit Odesláno pátek v 21:10 @Flipik Nadhera. Nas ceka Zuljana uz skoro ze 14 dni. Naposledy jsme tam byli 3 roky zpet, tak snad neprobehly nejaky celky promeny.
Flipik Odesláno pátek v 21:46 Nahlásit Odesláno pátek v 21:46 před 34 minutami, warann napsal: @Flipik Nadhera. Nas ceka Zuljana uz skoro ze 14 dni. Naposledy jsme tam byli 3 roky zpet, tak snad neprobehly nejaky celky promeny. 14 dní uteče jak voda a najednou se nadecheš mořského vzduchu 1
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se