Přejít na obsah

Chorvatsko


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 509
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Podle toho jak vstanu. Dneska uz jsem spal do 10.30 🙄
Jinak jsme se s klukem zas hodku projeli na padleboardu, coz nas dost zacall bavit. 
A jeste ad ty ceny. Prave jsem platil dve pressa a radlera -40 kuna i s dyskem. Asi si pobezim vyridit pujcku, abych mel na veceri 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, warann napsal:

Podle toho jak vstanu. Dneska uz jsem spal do 10.30 🙄
Jinak jsme se s klukem zas hodku projeli na padleboardu, coz nas dost zacall bavit. 
A jeste ad ty ceny. Prave jsem platil dve pressa a radlera -40 kuna i s dyskem. Asi si pobezim vyridit pujcku, abych mel na veceri 😁

Jasně Miloši 😀 Jak jsi dával ten jídelák, ten den jsem si v obyčejný hospodě u silnice (JČ) dal salát (salát, rajče, gril. kuře) za 200,- A to jsem tam měl i kousek párku, na což obsluha jen pozvedla oči.... nerozumím té propagandě....🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, nickolas napsal:

Zajed mu naproti do Drveniku, 30min bude mit sichr. A kdyztak pocka na dalsi trejekt ;)

Maji novej, pro 60 aut.

 

32D9F6DD-7CCD-4A9E-B026-60215F378113.jpeg

Tak na ten trajekt jsem zvedavej. Furt jen nevím, kterou cestu vyberu- já mám rád kochacku vnitrozemím, manželka preferuje dálnice ( což mě neba ). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milos hlasi priamo z Plitviciek- 2 tocene cca 7 eur, burger, chleba s masom a slaninou, hranolky + kecup cca 22 eur. Zacinam pocitat kolko dostanem za vratenie flasiek od piva... :)
Velka misa masa, hranolky, male piza chlebiky, zelenina ze sa sme 4 najedli a este ostalo bola za 300kn v Grabovaci. Mi to nepride extra prehnane. Narozdiel od cien beznych potravin. Tie su vyssie ako som zvyknuty u nas.
Inac prijemne ma prekvapila cena benzinu. Obyc 95 je vsade za 11.19 kn t.j. dakych 1.55e.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych to uzavrel, ze pan Milos a) vubec neni, b) je to uplnej trotl, kteryho netreba litovat. 
My se ted vratili z vecere v takovym dost zvlastnim podniku, kterej jsem si predem vyhlidl na netu. Manzelce se tam ani moc nechtelo a pak jsem ji ani nemohl dostat pryc. Uzasny misy se syrem a prsutem. Dnes navic hrala ziva hudba (rock 60., 70. leta), coz nevim zda byla nahoda ci standard. Kazdopadne aspon jeste jednou tam vyrazime. Jmenuje se to: Masline Bar, je to kousek za Zivogosce. 
Jinak i kdyz je na to spesl vlakno, tak nas dost zacal bavit padleboard. To si pujcujme kazdej den. Tady ja na prkne, mladej ve vode,  tesne pred stridackou. 

2323048B-89D3-4D1F-9E6A-D4F2F54412F9.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Večerní koupání ( foceno už včera ). Jinak to do pohody má daleko- včera manželku pichla vosa ( je alergická ), dnes si u bazénu ustala ( až jsem se lekl že koleno ) a do toho volala máma, že si na chatě zabouchla a klíče vevnitř ( asi ji pomůžu nebo nevim ). 

IMG_20220821_201648.jpg

IMG_20220821_201640.jpg

IMG_20220821_201633.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, kuncák7 napsal:

Jsem vpoho 🤣- dobanec namazanej, u bazénu se nic nestalo ( je ok ) a máma se do baráku dostala. Dovolenou mi nikdo kazit ( mimo mě a zítřejšího padlbordu ) nebude 🤣👍

A jste aspon na Hvaru nebo nejaka zmena v zavedenych poradcich? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, kuncák7 napsal:

Jsem vpoho 🤣- dobanec namazanej, u bazénu se nic nestalo ( je ok ) a máma se do baráku dostala. Dovolenou mi nikdo kazit ( mimo mě a zítřejšího padlbordu ) nebude 🤣👍

Tak uzivej. My uz bohuzel zejtra domu. A co se tyce padleboardu tak drzim palce. My jezdili kazdej den a dost nas to chytlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 8. 2022 v 17:51, kuncák7 napsal:

Večerní koupání ( foceno už včera ). Jinak to do pohody má daleko- včera manželku pichla vosa ( je alergická ), dnes si u bazénu ustala ( až jsem se lekl že koleno ) a do toho volala máma, že si na chatě zabouchla a klíče vevnitř ( asi ji pomůžu nebo nevim ). 

IMG_20220821_201648.jpg

IMG_20220821_201640.jpg

IMG_20220821_201633.jpg

To vypadá parádně,kde to je ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...