Přejít na obsah

Invicta


enslow

Doporučené příspěvky

První týden nosím Invicty Force 2770, pro účel, ke kterému jsem si je pořídil slouží skvěle. Pěkné, dobře se nosící ............... prostě u mě bodují. Určitě více, než vychvalované super značky ze 3. ruky. Pardon, to se tu vlastně nesmí psát............... :lol2: .

Zájemcům o tuto značku pro běžné nošení mohu jenom doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To stanovisko se váže na další větu, takhle je to vytržený z kontextu...

 

Nic si z toho nedělej, když se podíváš na předchozí příspěvky v tomto vláknu, tak SCIFI používá tuhle metodu diskuze běžně.... 

 

Jinak já mám jako "tool watche" také kopie submarineru se Seikem a za tu cenu jsou lepší, než jsem čekal. Během posledních dvou týdnů se celkově předběhly o 2s (přes den se při nošení o cca 2s předbíhají a v noci se při správném položení o cca 2s zpožďují, takže ve finále jdou skoro úplně přesně). Takhle aspoň nemám nutkání jít hned do něčeho lepšího a v klidu vybírám upgrade - i když poslední 2 měsíce stále vedou TH Aquaracery, asi to bude vážné :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo by to komické, kdyby to nebylo k pláči (:

Na jedné straně barikády plivance na Invictu (podpora značkami Seiko a Casio je obzváště pikantní), na druhé omluva za to, že tazatele Invicta zajímá..

 

Rozumný člověk nemá zapotřebí svůj názor donekonečna opakovat, ani se za něj omlouvat. Pletu se?

 

Ad přirovnání "vinař" a obdivovatel "krabicového" - pokud vás krabicák tak pobuřuje, proč máte zapotřebí se vy "vinaři" mezi nás, obyčejné krabicáky (mám Invictu coby americkou uřvaninu rád a nemám s tím problém) pořád chodit? (:

Neplatí ta poslední věta spíše obráceně? Nemyslím jen vlákno, ale celé forum......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Neplatí ta poslední věta spíše obráceně? Nemyslím jen vlákno, ale celé forum......

 

Tondaa má asi tak trochu pravdu, ale... občas nahlédnu do tohoto vlákna, protože první mé "dospělácké" hodinky i s nápisem SWISS MADE byly právě Invicta. Teď bych se jich rád zbavil :lol2: ...  (né, mám je pořád taky trochu rád), ale postupem času jsem nějak zmoudřel či zblbnul a už u této značky nevidím tu možnost, že bych se k ní někdy vrátil. Na toto forum jsem vstoupil v době, když jsem chtěl nové hodinky a potřeboval jsem informace či rady. Informací jsem tu získal tolik, že mi z toho šla hlava kolem. Jaké to bylo překvapení, že hodinky nevyrábí pouze Tissot, Certina a z těch dražších Omega a B... Myslím si, že na foru je spoustu zbytečných vláken, ale lze tu pořád získat kvalitní info, názory, rady. Osobně mi je tedy cizí, abych vstupoval do vláken, která mne vůbec nezajímají a tak trochu diskutující urážel či zesměšňoval. Každý tady přeci nějak začínal, ale ten odkaz na tu harmoniku INVICTA je dobrej... :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se všem, nyní jsem si přečetl některé starší příspěvky a přirovnávání INVICTY k Seiku je jako už dost. Doporučoval bych všem účastníkům (nováčkům, začátečníkům apod.) tohoto vlákna, aby si nejdříve něco o hodinkách přečetli... Jinak rád bych někdy vyměnil moje staré Invicty třeba za tuctové GS :newyear: .....i bez doplatku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Jako že s tebou nikdo nevymění třeba 20x dražší GS za tvé Invicty? To asi měl být fór. Nicméně můžeš udělat malý pokus: své Invicty pěkně nafoť a nabídni je za jakékoli Seika. Věřím, že ti výměna bude nabídnuta...

Díky za radu a ano, měl to být fór.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zdravím, vybírám hodinky a vcelku se mi zalíbili http://www.amazon.com/Invicta-1852-Reserve-Chronograph-Leather/dp/B006DHZW7U/ref=sr_1_887?s=watches&ie=UTF8&qid=1385708543&sr=1-887&keywords=watches ... přes google jsem narazil na tohle fórum. Něco málo jsem si v tomhle topicu už přečetl, tak by mě zajímalo spíše co si myslíte o zpracování a kvalitě úměrně k ceně. Na designovou stránku věci se tady cenu asi ptát nemá. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ Victhorinox: Mno to je ale kus železa... Já - pokud jde o hodinky nemám ve zvyku někomu něco vnucovat nebo odpírat, takže jestli se tobě osobně na obrázku líbí tak máš první "pro". Daemon to napsal v kostce, já to jen trochu rozeberu. Prvně bys měl ty hodinky /nebo velmi podobný model/ omrknout a vyzkoušet naživo. Určitě by byla blbost kupovat zajíce v pytli. Jsou fakt velké a na každodenní nošení mohou být nepraktické. Sám mám zápěstí asi 22 cm a nositelných je pro mě max. 47 mm průměr.  Další věc je "pozlacená" luneta a jiné prvky. Luneta trpí u hodinek nejvíc, takže vcelku brzy při běžném nošením budou vidět škrábance, oděry a vrypy kterými bude prosvítat ocel  atd. Takže uvaž výběr dvoutónové varianty. Dále je to cena. Za cenu kolem 5000,-  bys měl opravdu spolehlivé a víc nositelné hodinky, navíc retail cena většiny hodinek Invicta je  přemrštěná několikanásobně. "1200 USD saved"  je jen marketingový tah.  Tak by se dalo pokračovat ještě u několika detailů jako atypický kožený řemen / hodinky jsou potápky, dá se sehnat guma ?? /   atd,,,

Poměr  cena/kvalita  hodnotím subjektivně jako ve škole  za  2,  Za necelé 4000 dostaneš asi solidně zpracované swiss quartz chrono  potápky na nepraktickém koženém řemenu  v obrovském pouzdře. Osobně bych tuto investici považoval  za vyhozené peníze.  Došetři pár tisíc a sleduj prodejní vlákno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@T100: Pěkně napsané. Děkuji. Já momentálně vlastním titanové Citizen Eco-drive hodinky s kterými jsem naprosto spokojen. Hledám, ale právě spíše nějaké stylové chrono (nic úplně pidi velikosti, ale zase ne mega obry) s koženým hnědým páskem maximálně do těch 6ti tisíc. S vodou se hodinky dostanou do styku maximálně dejme tomu v umyvadle/při dešti. :) Jinak zlatu právě taky moc nefandím, ale s tím černým ciferníkem mi to zas tak strašné nepřišlo.

 

PS: Nebudu říkat, že právě ta sleva mě nezaujala a proto jsem se o tom snažil na netu najít něco víc, až jsem se ocitl zde. A když jsem si to tu tak pročetl tak za tu cenu + poštovné a vše kolem toho, od toho asi upustím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...