Přejít na obsah

Invicta


enslow

Doporučené příspěvky

A prave to je smutne.. pride sem clovek co Invicty ma, v nadeji, ze sa dozvie nejake informacie, precita si skusenosti inych a bohuzial sa docka len prizemnych reakcii od niektorych clenov.. co tu napisu prispevok, len aby bolo.. to potom nema vyznam sem vobec chodit.. :(

Neni to smutne. Mnoho clenu si zde mysli, ze je to srot a tak to rekne. Nevim, co na tom porad nechapes. Pokud si to hodne clenu mysli, tak to proste rekne. A navic je to pravda. Je spoustu novacku, kteri takto zahodily Festiny, Invicty, MPM, QaQ, Bentime a dalsi a dnes jsou z nich Chronomagori. Chapu, ze majitele Invicty to nedokazou pochopit. Chapu, ze se to spatne posloucha, ale je to lepsi, nez si tady hrat na superkorektni forum a mazat si med kolem huby.

Pred par lety jsem si koupil Tag Heuer a dostal jsem vic negativnich reakci, nez pozitivnich a jsem za ne vdecnej - aposn mi otevrely oci. 

Takze pokud chces pochovat a pofoukat, musis jinam. Pokud chces pravdive nazory a reakce a treba se dozvedet neco i o poradnych hodinkach, tak si na spravnem miste.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK.. Beriem nazor kazdeho na znacku Invicta.. ale ja som poprosil o konkretnu radu na konkretnu vec.. od cloveka, ktory uz ma prakticke skusenosti.. To ci su Invicty srot, alebo nie je v tomto pre mna druhorade.. mozno na to pridem casom sam, ale bez svojich praktickych skusenosti sa nebudem dopredu vyjadrovat.. A to je hadam podstata fora, ze dostanem na konkretnu otazku konkretnu odpoved.. Nic viac, nic menej..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase pouziju primer, renaulty, citroeny, peugeoty.......jsou dle meho sroty, taky si je nikdy nekoupim, ikdyz je plno lidi, co si je nemuze vynachvalit, pro nekoho je srot rolex, pac ma vacherony za petku atd atd.....je to jen o pohledu, ne o tom, co kdo komu ukradl a zkopiroval....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni to smutne. Mnoho clenu si zde mysli, ze je to srot a tak to rekne. Nevim, co na tom porad nechapes. Pokud si to hodne clenu mysli, tak to proste rekne. A navic je to pravda. Je spoustu novacku, kteri takto zahodily Festiny, Invicty, MPM, QaQ, Bentime a dalsi a dnes jsou z nich Chronomagori. Chapu, ze majitele Invicty to nedokazou pochopit. Chapu, ze se to spatne posloucha, ale je to lepsi, nez si tady hrat na superkorektni forum a mazat si med kolem huby.

Pred par lety jsem si koupil Tag Heuer a dostal jsem vic negativnich reakci, nez pozitivnich a jsem za ne vdecnej - aposn mi otevrely oci. 

Takze pokud chces pochovat a pofoukat, musis jinam. Pokud chces pravdive nazory a reakce a treba se dozvedet neco i o poradnych hodinkach, tak si na spravnem miste.

+1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...každý si projde "Invicta" obdobím a pak si koupí hodinky. Taky jsem to tak mel,ale invicty jsem kupoval v domneni ze jsem udelal kauf roku...nez jsem postupem casu prohlidl jejich marketing....ze oficialne maji premrstene ceny umele vyvolane a hlavni prodej se deje na internetu kde maji nehorazne slevy (resp.ty skutecne ceny). A v krame u AD,za ofiko ceny, si je koupi jen blazen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě jde o to, že plácat se po ramenou ve vláknech o hodinkách, které jsou tu in, čas od času přestane bavit a je třeba se nakopnout ve vlákně třeba jako je tohle. Ideální příležitost je zejména nějaká porucha, to pak hard core Chronomagu vyprodukuje klidně dvě stránky nesmyslů :)

 

 

Ja sa len divym chlapci, preco sa chodite odbavovat do tohto vlakna, ked evidentne nosite na rukach nieco lepsie, drahsie, presnejsie, exkluzivnejsie.. Je to vlakno urcene pre nadsencov hodiniek Invicta. A to vy evidentne nie ste.. :) Kazdy nejako musi zacinat a prejst nejakou hierarchiou hodnot.. Jasne ze beriem vase nazory na znacku Invicta, ale da sa to napisat aj inym tonom a bez expresivnych vyrazov.. Nic v zlom, ale clovek ani nema chut tu prist a citat tie vase urazky a invektivy.. Snad to tu niekedy naberie inu uroven...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ja som len dufal, ze sa mi ozve, resp. odpovie niekto kto Invicty ma a kto vie poradit.. ale zrejme vsetci mate potrebu tu skonstatovat, ze Invicta je shit..  naco potom existuje toto vlakno..? Alebo poradte nejake forum, kde sa debatuje k veci, na temu: INVICTA..? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

flay: dakujem za infantilnu radu.. google viem pouzivat.. zaujima ma znova a znova realna skusenost clenov tohoto fora.. inak by som tu nebol.. :)

filo-boxer: zaujimalo ma, ako automaty ukladat na vecer, aby isli co najpresnejsie.. medzi tym ako by som dostal adekvatnu odpoved som si to sam otestoval.. nadbehnu denne asi 5 sekund pri ukladani na polohu 9 hodin.. co si myslim, ze nie az take zle..

Upraveno uživatelem farbakp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

flay: dakujem za infantilnu radu.. google viem pouzivat.. zaujima ma znova a znova realna skusenost clenov tohoto fora.. inak by som tu nebol.. :)

filo-boxer: zaujimalo ma, ako automaty ukladat na vecer, aby isli co najpresnejsie.. medzi tym ako by som dostal adekvatnu odpoved som si to sam otestoval.. nadbehnu denne asi 5 sekund pri ukladani na polohu 9 hodin.. co si myslim, ze nie az take zle..

 

To si každý trpělivě zkouší kus od kusu - každý strojek je originál a vykazuje odchylky v jiných polohách. Například já to díky své vrozené lenosti prostě neřeším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...