Přejít na obsah

Invicta


enslow

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Zdravím, tak jsem po dlouhé době nějak dozrál koupit nové hodinky. Nosím už léta, k naprosté spokojenosti, Citizen Promaster titanium, Citizen Skyhawk titanium a Casio Giez. Bohužel věk nezastavíš a už mám problém na všech rozenat datum. A to mě fakt točí :) Takže jsem se rozhodl koupit nové, vodotěsné, sportovní, automatické, mechanické a pokud možno titanové (to ale nebyla podmínka) :). Pátral jsem a pátral a nakonec včera objednal a zaplatil nový model od Invicty: Reserve Corduba Enforced Titanium Valjoux 7550 http://www.timevisions.com/invicta-reserve-corduba-enforcer-valjoux-7750-swiss-automatic-chronograph-titanium-kevlar-strap-watch-13682/  Podařilo se mi ukecat jednoho maníka z USA Invicta shopu na dobrou cenu 645 USD i s dopravou do Linze (v Rakousky mi zásadně věci z USA neproclívají, narozdíl od nás...). Calibr Valjoux 7550, Swiss Made, titan a hlavně se mi líbí. Tak jsem zvědav, jaké budou v reálu. Na datum bych měl zase vidět, mají to okénko podstatně větší než mám teď a hezky černé na bílém :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, tak jsem po dlouhé době nějak dozrál koupit nové hodinky. Nosím už léta, k naprosté spokojenosti, Citizen Promaster titanium, Citizen Skyhawk titanium a Casio Giez. Bohužel věk nezastavíš a už mám problém na všech rozenat datum. A to mě fakt točí :) Takže jsem se rozhodl koupit nové, vodotěsné, sportovní, automatické, mechanické a pokud možno titanové (to ale nebyla podmínka) :). Pátral jsem a pátral a nakonec včera objednal a zaplatil nový model od Invicty: Reserve Corduba Enforced Titanium Valjoux 7550 http://www.timevisions.com/invicta-reserve-corduba-enforcer-valjoux-7750-swiss-automatic-chronograph-titanium-kevlar-strap-watch-13682/  Podařilo se mi ukecat jednoho maníka z USA Invicta shopu na dobrou cenu 645 USD i s dopravou do Linze (v Rakousky mi zásadně věci z USA neproclívají, narozdíl od nás...). Calibr Valjoux 7550, Swiss Made, titan a hlavně se mi líbí. Tak jsem zvědav, jaké budou v reálu. Na datum bych měl zase vidět, mají to okénko podstatně větší než mám teď a hezky černé na bílém :)

Že to je jenom fórek, žejo ??? :lol2:  :lol2:  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč by to měl být forek :) Normálně jsem si vybral hodinky, původně jsem chtěl Denissov Aeronavigator, ale zjistil jsem, že mají manuální nátah, a to nechci. Limit jsem si dal 20k. A tyhle Invicty se mi normálně líbily a rozhodně je jen tak někdo na ruce mít nebude :) A  jelikož v USA nakupuji docela často, tak nemám problém se s někým domluvit na slušných podmínkách. Bohužel na eBay (kde jsem koupil všechny ty moje předchozí, a spoustu dalších pro kamarády) zavedly ten dementní GPS program a všude to člověku cenu automaticky navyšuje o VAT a TAX, a ještě k tomu blbě spočítané. Alespoň u všech USA prodejců jsem na to teď narazil. Pak jsem objevil zastoupení Invicty v Georgii a tam jsem se s nimi normálně domluvil. Budu to mít bez DPH a cla, což je docela dost peněz. V čem je problém?

Upraveno uživatelem danielb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taková sleva, jako uvádějí na stránkách ti přijde ok ??? 

Mně to spíš sm.dí podomním prodejem pánviček a dek. 

Když pominu tvůj vkus (bez urážky ), zdá se mi to, jako když si koupím na netu rohlík z Lidlu, zlevněný z 1450.- na pouhých 299.- .

Opravdu si myslím, že jsi si dal limit, za který pořídíš pěkné a kvalitní hodinky a po Invictě ani nevzdychneš.... a za čas se tomu zasměješ... :cheers:

Upraveno uživatelem Tondaa73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad se na tý Etě moc nepodepsali, tak základ mají dobrej. To ostatní je otázkou vkusu, kterýmu se divim, ale víc mě zajímají praktický zkušenosti, tak až přijdou, nezapomeň se tu pochlubit, moc ovací ale nečekej... Takže jsi je v reálu ještě neviděl, to je taky risk. Jsem fakt zvědavej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý má svůj vkus, takže když se líbí, proč ne. Z mého pohledu jsou to hodinky pro nějakého "dřevorubce", tedy někoho s opravdu velkým zápěstím. 48mm bez korunky, s korunkou nejmíň o 5 mm více, k tomu ty "páky" u tlačítek chrona - opticky to ty hodinky asi dost zvětšuje. No a výška 19 mm to také není žádné ořezávátko. Luneta v běžném provozu asi dostane dost zabrat.  A nakonec i pořádná hmotnost, kterou prodejce neuvádí, ale tipl bych to tak kolem čtvrt kila.

Pozitivní je, že neudělali průhledné dýnko, protože u takových hodinek by to vypadalo směšně (byl by to pidi strojek ve srovnání se zbytkem).   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten odkaz jsem poslal, protože tam mají hezké fotky :). Cena tam mě nezajímá, tu vždy hledám na eBay. Tam je kolem 13k, normálně. Levnější jsem s dopravou nikde nesehnal.To je pro mě relevantní. Obchodní model Invicty je mi šuma fuk. Já beru tento typ hodinek jako spotřební materiál a za půl roku budou stejně poškrábaný jako prase... Mám troje, střídám je, všechny jsou dobitý, teď budu mít 4. a bude to to samé :) A design je snad hodně subjektivní věc, souhlasíte? Ano, kámoš mi nabízel nový Breitlingy, co fasuje ve firmě. Jenže s těma bych se bál vylézt na ulici, natož na stavbu nebo potápět se. Mě se prostě líbí, jsou no, netradiční. A splňujou moje požadavky, toť vše. Nic víc od nich nečekám :) Až dorazí, dám vědět.

Jo a mají 6 oz (cca 170g).

Upraveno uživatelem danielb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten odkaz jsem poslal, protože tam mají hezké fotky :). Cena tam mě nezajímá, tu vždy hledám na eBay. Tam je kolem 13k, normálně. Levnější jsem s dopravou nikde nesehnal.To je pro mě relevantní. Obchodní model Invicty je mi šuma fuk. Já beru tento typ hodinek jako spotřební materiál a za půl roku budou stejně poškrábaný jako prase... Mám troje, střídám je, všechny jsou dobitý, teď budu mít 4. a bude to to samé :) A design je snad hodně subjektivní věc, souhlasíte? Ano, kámoš mi nabízel nový Breitlingy, co fasuje ve firmě. Jenže s těma bych se bál vylézt na ulici, natož na stavbu nebo potápět se. Mě se prostě líbí, jsou no, netradiční. A splňujou moje požadavky, toť vše. Nic víc od nich nečekám :) Až dorazí, dám vědět.

Jo a mají 6 oz (cca 170g).

Tak, a teď už mi je všechno jasný. Že jsem se do toho motal. Přeji ti, ať ti slouží. :lol2:  :lol2:  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...