Přejít na obsah

Chronomag posilovna


Doporučené příspěvky

V 1. 4. 2023 v 9:46, ragu napsal:


Pro dědky jsou starý sklepní bušírny, ale těch v Praze moc nebude. Základ je nehledat nic jako "fitness" ale spíš něco jako performance gym = místo kde jsou místo strojů power racky, místo leštěných podlah všude gumová podlaha na odhazovani, pogumovaný kotouče, olympijský osy, ideálně dost kettlebellu a nějaký strongman vybavení. Jo a chodit ráno po otevíračce, u nás třeba na 7.

www.busirna.cz

Dostanes cip a chodis jak potrebujes. Doporucuji, ale nic pro princezny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Odpovědi 520
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

POtřebuju poradit, začal s,e před půl rokem díky synovi zase cvičit a přeci jen vzhledem k věku, už ty svaly bolej víc a dýl, tak sme si říkal, že bych asi zkusil něco na rekonvalescenci. Co doporučujete? Creatine a eventuálně jakej nebo co jinýho?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono si to sedne, Honzo. Základ jsou vitamíny/minerály (začal bych s D3, Zinek, Hořčík, Olej z trescich jater a třeba muktivitamin od Reflexu), strava kterou můžeš případně podpořit třeba proteinem a samozřejmě odpočinek/regenerace. Kreatin je fajn, ale odložil bych to. Vykašlat úplně se můžeš na aminokyseliny, nakopávače, spalovače, pumpy. Když tak mi napiš přes whatsapp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moty ako pise ragu, iba doplnim ze ked chces nutne nejaky "spalovac" daj si kafe :) Kofien je najsilnejsi prirodny spalovac ktory je legalny. 
S kreatinom by som pockal az za nejaky cas, prvotne gains pridu rychlo a s tym ako si telo zacne zvykat na pravildenu aktivitu, bude ta boliet menej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U kofeinu bacha na dvě věci:
1) poločas rozpadu může být až 8 hodin, tzn doporučuju pít kafe/dávat kofein nejpozději 8 hodin před spánkem...někdo nemá problém si ho dát kdykoliv, ale naopak dost lidí má problém se spánkem

2) ve vyšší dávce má opačnej účinek - utlumuje. Mám vyzkoušeno na sobě při nějakých 600mg jednorázově. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč s tím kreatinem tak opatrně?beru ho denně asi půl roku + protein + magnesium.Cvicim 11 mesicu, 4x týdne.12%tuku.

189cm,92 kg. snažím se držet i jídlo, ale občas to je těžký, třeba v restauraci není moc co si dát, jak řešíte třeba tohle?Vaření a dělání krabiček jde mimo mě:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě teda na ten kreatin přivedl syn(16), ktereje ho už bere nějak od prosince a nejen, že není tak bolavej, tak mu jede síla dost slušně nahoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S kreatinem to jde poměrně rychle no, ale já to bral tak, že do začátku je ho škoda. Začal jsem ho dávat až ve chvíli, kdy ty váhy začínaly bejt těžký. 

 

Kdysi dávno mi dokonce tvrdili, že první "kura" kreatinu v životě má vůbec ten nejlepší účinek. Ale to už je XX let zpět a co je na tom pravdy, netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá :) ale je to jedno. Udělal bych to jak říkáš - přidat kreatin až to začne být těžší. Ze začátku je progres rychlejší i bez něj a mladej by pravděpodobně měl teď podobný výsledky i bez něj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k prokázaným benefitům kreatinu nejen ve vztahu k svalový činnosti, ale i některým mozkovým funkcím, bych se ho nebál od začátku (pokud máš v pohodě ledviny). Za mě je to společně s vitamíny a proteinem nejdůležitější suplement (i co se týče robustnosti důkazů o jeho funkčnosti a bezpečnosti). Naopak vřele nedoporučuju vyhazovat prachy za "spalovače" jako je karnitin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak je to s alkoholem?chodím pravidelně po sportíku na 2-3 Plzně ve čtvrtek. Je menší zlo jít do fitka v ten čtvrtek nebo je lepší jít v pátek? Pro růst svalů. Nebo to moc řeším:-). na závody se samozřejmě nechystám, jen by mě to zajímalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, ragu napsal:

Tak on L carnitine co si pamatuju podle studií zlepšoval morfologii a pohyblivost spermií...co my víme co chce Moty trénovat a zlepšovat)))

Na to už trénovat nemusím, už mám hotovo:-D

před 44 minutami, Petr11 napsal:

jak je to s alkoholem?chodím pravidelně po sportíku na 2-3 Plzně ve čtvrtek. Je menší zlo jít do fitka v ten čtvrtek nebo je lepší jít v pátek? Pro růst svalů. Nebo to moc řeším:-). na závody se samozřejmě nechystám, jen by mě to zajímalo...

nejlepší je si pivo nedávat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...