Přejít na obsah

Chronomag posilovna


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 520
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Včera po čtyřech měsících jsem jel kolotoč, prakticky teda vše krom nohou. Jinak cvičím cca. dvacet let. Ted poslední čtyři roky krom leta kdy jen jezdím na kole. Po letni prestavce ten vcerejsek zas az tak neboli. Jinak 3x az 4x tydne hodinovy trenink.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pitrs182

Teda není tady narváno:-)

Já sem si teď dal delší pauzu z důvodu vleklého zánětu v předloktí takže zažívám těžký návrat :wheelchair:

Mimochodem má někdo zkušenosti s léčbou sport. zánětu?

Já zkusil všechno možné, včetně výše uvedené přestávky, ale stále menší bolest přetrvává.

Co se týče tréninku, běžně cvičím split popř.antagonisticky. Občas to proložím jiným typem tréninku, to aby se svaly nenudily:-)

 

Cvičím v podzemí našeho domu

 

P1000050.JPG

 

A takhle vypadá výsledek:-)

 

P1000058.jpg

 

Tak kdo další? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jelikož sedím bud v kanclu nebo v autě tak fitko včetně plavání patří k mému životu jako dobré jidlo :)

P.S nejlevnější posilovna v ČR :smile_anim: 30,-Kč vstup a hlavně sem chodí normální lidí...

post-21035-081409300 1349103422.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lasko, kokos, tak tomu hovorim posilovna, hezkyy.

 

tam kam chodim je to take vonave, patri to takemu prestarlemu samponovi v kovbojskych cizmach. Chlapik je celkom ok ale ma chory vkus na hudbu, cely cas mu tam hra nejaka Evropa2 alebo podobna silenost. Strasne. A to je tak vo vacsine bratislavskych posilovni. ducducSMEVSETCISTASTNIAHEPYPODMEPODMEPODMEHEJducduc.. a reklamy dokola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pitrs182

Přesně, posilka jak má být:-)

Kdysi sem zažil cvičence, který se vždy před tréninkem natřel základní barvou a namazal olejem. Když sem se jej ptal proč to dělá, odvětil- ať se mladí mají na co dívat :oneeyed02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi: to mě řikaji všichní.Vyloženě činkárna a ne že se tam chodi balit báby a okukovat paničky :crying_anim02:

Jinak s tim železem a dokonce i s některýma strojema dříve cvičil Jablonicky Palo takže fakt paráda.Hlavně ten pocit po psychické stránce-suprový že dělám něco pro sebe,pak uplně jinak chutná...Každopádně to neni o objemech ale o pocitech.

post-21035-066133600 1349118590.jpg

Upraveno uživatelem laskajefajn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...