Přejít na obsah

Dýmky


Doporučené příspěvky

před 9 minutami, Bert napsal:

Izraelské letouny zaútočily na syrský přístav Latákíja

Zdroj: seznam.cz
 
Borci, tak to je poprvé, kdy mám z nějaké Izraelské vojenské akce smíšené pocity 🙂 . Pro jistotu odcházím nakupovat ....

Zase vynikne ta smolně kouřová chuť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta hlavicka vypada presne jak kvetinac co sme meli kdysi na zahradce na okrasu, enom tak bez kvitka. Ale to sme byli este male decka. Byl smigrust a po smigruste v tom kvetinaci nablute, fakt nekecam, vidim to uplne zive. Diky za oziveni krasne vzpominky. Apropos, 14dni bez dymky. Na nikotinovy abstak je nejlepsi strcit za jasla pytlik cervene siberie nebo jeste lepe pytlik kurwy. Ale bacha, je to navykove. Ja uz su v pasti tri roky a furt ne a ne skoncit. Ale na druhou stranu, davam jen v praci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osvěta okolo dýmek je náročná.
Ukazoval jsem svoji paní dýmky a říkám jí: „Tohle je tvar billiard a tamhle apple“ a ona na to: „To už dělá Apple i fajfky, jó?"
Tak to máš OK , myslím že máš prostě mladou babu.

Odesláno z mého M2006C3MNG pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Zdravím dýmkaře,

mám dotaz, chtěl bych si objednat tabák (Orlik Golden Sliced), koukal jsem, že v ČR neseženu. Psal jsem do jednoho eshopu v Německu zda pošlou do ČR. Odpověď byla zamítavá, že nařízení EU. Zeptám se tedy, jak se dostat k tabáku, který v ČR není?

Díky moc.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

tak dlouho už chodím na tohle forum slintat nad hodinkama a teprve teď sem si všimnul, že tu máme i sekci pro dýmkaře. V současné chvíli, kdy svět je v rukou nepřítele (viz zpráva z Nového Zélandu) to obzvlášť potěší. Mimochodem až budete něco objednávat z venku, tak dejte vědět. U nás se už neprodává žádný full-flavor english a zásoby London Mixture se začínají povážlivě tenčit.

Díky a hezký den všem (i nekuřákům),

T.

London.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...