Přejít na obsah

GP vs. RLX


  

38 hlasů

  1. 1. Prodat GP a koupit RLX ?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Vážení spolupostižení,

 

obracím se na vás v naději, že zde zazní nějaký "zásadní" argument, který mi pomůže v rozhodování.

Prodat GP Sea Hawk už zkouším hodně dlouho, to není žádné překvapení.

Mám v těch hodinkách blokovaný téměř celý hodinkový budget, takže pokud chci něco nového, musí tyhle z domu.

Co je však u mě nové, je touha koupit si Rolex Explorer II 40mm, černý ciferník.

Mám do toho jít, nebo požádat o měsíční BAN s nadějí, že vychladnu ? :D

Tak prosím, argumenty na stůl.

 

 

P.S. Pokud se dokážete zdržet vyjádření typu vole, jitrnico atd. , budu vám vděčný. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde si je na pár dní puč a uvidíš. Mě moje Explorery II vydržely pouze pár dní. Ale pravda, byly to větší, 42mm. Vadila mi špatná odečitatelnost času, díky proporčně nevyváženým ručkám. Mercedes na malé, tlustá GMT a s vteřinovkou a minutovou ručičkou v jednom místě a čase se potkavší...,to bylo na mě prostě moc. Možná mají ty 40mm jiné poměry ruček. V každým případě jsou příjemně mrňavý na ruku a bude to dobrá alternativa k Sinn a PAM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

schvalne kolko sa tu za psoledny mesiac/rok premlelo v predajnom vlakne GP? (okrem tvojich)... mam za to ze ziadne........ a kolko sa tu premlelo rolad? len za posledny tyzden snad troje..... z toho si lahko dovodis ktore su exkluzivnejsie

 

Bud rad ze mas ruku aby si unosil GP a kasli na RLX.... tie tu ma alebo mal tu uz doslova kazdy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Když potkám chlapíka s jakejmakoli GP, řeknu si: Hm, pán je znalec. Když potkám chlapíka s jakejmakoli Rolex, bude pán Japonec, Číňan nebo pozér. Čest zdejším deseti výjimkám.

+2 .... naprosto se ztotožńuji - GP není pro ........ (ti druzí)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové děkuji vám všem za názory.

Každej jeden mi přijde logickej a jasnej. Ale co mám dělat s tím, že jsou navzájem (tak 50/50) neslučitelný ? :D

Jsem v podstatě šťastnej člověk, když se můžu zabývat tím, jestli budu "frajeřit" s takovejma nebo makovejma hodinkama, ale hlava mě z toho bolí. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...