Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Kurva chlapi, já ho našel... Už jsem zase začal cumět na nože a říkám si, nemůžu koupit nůž když jsem jeden ztratil... Prohledal jsem už potřetí své skříňky, veškeré nářadí, dokonce i noční stolek ženy... Nic. Následovalo teď ve 22h potřetí celé auto. Když jsem začal prohledávat i kabelky tak mě žena z předsíně zavolala - v jedné ho měla... :-D

ca9ba79c42f6dc4159b138e80cb695df.jpg

 

Odesláno z telefonu.

Odesláno

Paráda. Gratuluji k nalezení. Za vším hledej manželku, když něco nemůžu najít, tak jdu rovnou za ní, jestli to náhodou neviděla nebo někam neuklidila :-)).

Odesláno

Já už jsem v tom stádiu, že se jí ptám ještě dřív než začnu hledat :)

 

Trojane, můžu Tě poprosít o zaslání názvu modelu/odkazu na nalezenečka?

Odesláno

Chlapi, doporucite mi nuz kolem 3k, skladny do kapsy?

 

Prozatim se divam smerem Kershaw Blur, Boker Exskelibur, Kizer Gemini (ten uz je pres 4k), tzn. zadne pilky, jednoduchy design.

http://www.noze-nuz.com/kizer/KI3471.php

 

http://www.noze-nuz.com/boker/BOP03492.php

 

http://www.noze-nuz.com/kershaw/KS1670S30V.php

 

Na knife.cz studuju, ale mam v tom akorat vetsi bordel  :eek:

 

Nuz pouzivam casto, prozatim stridam 3 Victory a 2 Leathery a chci neco klasickeho, jednouceloveho, zaviraciho

 

 

diky

Odesláno (upraveno)

Chlapi, doporucite mi nuz kolem 3k, skladny do kapsy?

 

Prozatim se divam smerem Kershaw Blur, Boker Exskelibur, Kizer Gemini (ten uz je pres 4k), tzn. zadne pilky, jednoduchy design.

 

diky

...jestli bys chtěl zkusit Mcustu tactical 121d, Sebenzu 21, Ontario Rat1, Kershaw Zing, Spyderco Tenancious (střenky dřevo), Kabar Dozier 4071, tak se ozvi. Za mě teda taky Kizer...ale v ruce jsem ho neměl. Nemám rád líný fliper.

Upraveno uživatelem Sacíbagr
Odesláno

...jestli bys chtěl zkusit Mcustu tactical 121d, Sebenzu 21, Ontario Rat1, Kershaw Zing, Spyderco Tenancious (střenky dřevo), Kabar Dozier 4071, tak se ozvi. Za mě teda taky Kizer...ale v ruce jsem ho neměl. Nemám rád líný fliper.

 

dikes, uz na ne koukam

Odesláno (upraveno)

...jestli bys chtěl zkusit Mcustu tactical 121d, Sebenzu 21, Ontario Rat1, Kershaw Zing, Spyderco Tenancious (střenky dřevo), Kabar Dozier 4071, tak se ozvi. Za mě teda taky Kizer...ale v ruce jsem ho neměl. Nemám rád líný fliper.

 

tak ta Mcusta mi zase zamichala preferencema  :helpsmilie:  :lol2: jeste tak s tim damaskem

Upraveno uživatelem dan83

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...