Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Mám dotaz, tady určitě uspěji:-). Sháním vitrínu na nože, hlavně na mou postupně se rozšiřující sbírku Leatheranů, ale druhou nejspíš na zbytek. Plochou, prosklený předek, k pověšení na stěnu nebo položení naplocho nebo svisle na poličku. Klidně na cca 10 nožů, když tak se další vitrína přikoupí. Poradíte? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že se Civilian už nedělá s hladkým ostřím. Mimochodem, používal ho Hanibal Lecter :)  Třeba takto - pro inspiraci :D :

 Náhle Gnocco ucítil, jak doktor jeho paži sevřel urputným stiskem, pak úder, a to bylo všechno. Gnocco se rychle obrátil a dr. Fell pokračoval v chůzi, jako by se nic nestalo, dál s ostatními turisty.
Pazzi rychle přispěchal ke Gnoccovi do výklenku u železné brány. Gnocco se trochu předklonil, pak opět narovnal a prudce dýchal.
"Mám to. Chyt mě dobře. Cornuto, chtěl mě praštit do koulí, ale netrefil se," řekl Gnocco.
Pazzi klečel na jedné noze a opatrně stahoval náramek z Gnoccovy paže, když ten náhle ucítil, jak mu něco teplého stéká po noze, a když pohnul tělem, začal mu přes kalhoty stříkat horký proud krve z tepny - na Pazziho obličej, na jeho ruce, jak se snažil sundat náramek, který držel jen za okraje. Krev stříkala všude, i Gnoccovi do obličeje, když se nahnul, aby si prohlédl vlastní nohu. Zhroutil se na bránu, zachytil se jednou rukou mříží a druhou tiskl své hadry ke zranění na noze ve snaze zastavit krev stříkající z protnuté stehenní tepny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že se Civilian už nedělá s hladkým ostřím. Mimochodem, používal ho Hanibal Lecter :) Třeba takto - pro inspiraci :D :

Náhle Gnocco ucítil, jak doktor jeho paži sevřel urputným stiskem, pak úder, a to bylo všechno. Gnocco se rychle obrátil a dr. Fell pokračoval v chůzi, jako by se nic nestalo, dál s ostatními turisty.

Pazzi rychle přispěchal ke Gnoccovi do výklenku u železné brány. Gnocco se trochu předklonil, pak opět narovnal a prudce dýchal.

"Mám to. Chyt mě dobře. Cornuto, chtěl mě praštit do koulí, ale netrefil se," řekl Gnocco.

Pazzi klečel na jedné noze a opatrně stahoval náramek z Gnoccovy paže, když ten náhle ucítil, jak mu něco teplého stéká po noze, a když pohnul tělem, začal mu přes kalhoty stříkat horký proud krve z tepny - na Pazziho obličej, na jeho ruce, jak se snažil sundat náramek, který držel jen za okraje. Krev stříkala všude, i Gnoccovi do obličeje, když se nahnul, aby si prohlédl vlastní nohu. Zhroutil se na bránu, zachytil se jednou rukou mříží a druhou tiskl své hadry ke zranění na noze ve snaze zastavit krev stříkající z protnuté stehenní tepny.

Dá se jeste koupit, ale je to raritka :-) A Hannibal používal jiný model - Spyderco Harpy.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se jeste koupit, ale je to raritka :-) A Hannibal používal jiný model - Spyderco Harpy.

Civilian taky:

Dr. Lecter ihned zaznamenal, že zde vidí většinu položek ze svého seznamu, věci, které musel nechat v Itálii.

"Ano. Hodí se mi tenhle Harpy, prosím, a jeden rovný Spyderco se zubatým ostřím a deseticentimetrovou čepelí, a támhleten špičatý nůž na stahování kůží, tam vzadu."

"Ještě něco?"

"Ano. Chtěl bych jeden nůž Spyderco Civilian, nikde ho tu nevidím."

"O tom většinou lidi vůbec nevědí. Vždycky mám na skladě jen jeden."

"Mně jeden stačí."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...