Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

To s tou špičkou je fakt. Pokud jde o vzor, krásné jsou všechny damašky, ale zatímco většina mi připomíná geologické vzory (vrásn?ní hornin, výbrus achátu, ztuhlou lávu...), Lizard mě uchvátil svou podobou s organickými strukturami (buňky, rostlinné pletivo..). Prostě jen hnutí mysli, no :) Takže horký kandidát, pokud padne do ruky:

 

post-30813-0-85564600-1476604567_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Do 1000,- v dřevu bych se podíval třeba na tyhle: Enlan Bee, Ganzo G727M-WD1, Sanrenmu Land... za ty prachy dělají tihle výrobci dobré nože..

 

Mně dnes přiletěla pouštní vosa ESEE AVISPA desert tan, jako náhrada za ztracený kabar 4071 a ZT0350 a je super, fajnové zpracování, žiletkové simetrické ostří, lehkost a tak.

Doporučuji všechny výše zmíněné :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do 1000,- v dřevu bych se podíval třeba na tyhle: Enlan Bee, Ganzo G727M-WD1, Sanrenmu Land... za ty prachy dělají tihle výrobci dobré nože..

 

Mně dnes přiletěla pouštní vosa ESEE AVISPA desert tan, jako náhrada za ztracený kabar 4071 a ZT0350 a je super, fajnové zpracování, žiletkové simetrické ostří, lehkost a tak.

Doporučuji všechny výše zmíněné :cheers:

Diky za tip. Jeste me napada Opinel, ale to nebude na jednu ruku a nevim co pojistka. Ale libi se mi starosvetskej vzhled. Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...