Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

V 6. 6. 2024 v 20:46, orol napsal:

Opinel je perfektní, zejména když si rukojeť vyřežeš/necháš vyřezat k obrazu svému ;)

 

Před Opinelem dávám přednost Laguiole

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na netu ho chválí, že cena/kvalita asi nemá konkurenci, tak jsem to musel vyzkoušet. Dojmy pozitivní na takovéto domácí cvakání :default_smile:. Pozor, původní tajvanská verze by měla bejt dle diskuzí na netu lepší než nová čínská (označená jako ELITE). Vzal jsem původní verzi Taiwan. 

1.jpeg

2.jpeg

3.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Strocek napsal:

Na netu ho chválí, že cena/kvalita asi nemá konkurenci, tak jsem to musel vyzkoušet. Dojmy pozitivní na takovéto domácí cvakání :default_smile:. Pozor, původní tajvanská verze by měla bejt dle diskuzí na netu lepší než nová čínská (označená jako ELITE). Vzal jsem původní verzi Taiwan. 

ten klip je hrůza a taky se bude za chvíli vyklat :sad01_anim:

co je to za výrobce a cena?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lightning OTF. Ten klip je minimalistickej, ale vypadá bytelně a drží fest, výdrž prověří čas. Nezaznamenal jsem na netu, že by něco říkali o klipu ba naopak, že ten novější model elite (klip na 3šroubky) je prej horší jak tohle, ale spíš prej šidili na matroši u toho klipu než to uchycení. Von se dělá asi už 15 let a pořád jede a furt ho chválí. Já nevim ponosim, dam mu za uši a uvidíme. Jediný co je, že to má 2 docela silný pružiny a přetlačit vyskočení je potřeba víc zatlačit oproti Shootoutu, kterej má takovej jemnější chod, ale byl taky 5x dražší... :default_smile:. Cena 1300,- 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, mlsoun1 napsal:

Zdar chlapi i děvčata.Ztratil jsem břitvu.Můžete mi prosím poradit nějakého dobrého nožíře,který tyto kousky vyrábí?Díky😉

Marceli mrkni sem https://forum.britva.cz/

JInak, no offense, ale jak se dá ztratit břitva;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Moty napsal:

Si Tě představuju jak jdeš s psíkem na pravidelnou porcházku a při tom si hraješ s břitvou:-DDD

Zajímavá představa😃Jdu s pejskem a mám ji v kapse, to ano.Ale nehraji si s ní😀Na hraní mám pejska a manželku😜Na střední vojenské, taktéž i vysoké  jsem sice dělal bojové sporty a mám černé pásky, ale učili nás i v sebeobraně s bodnými, sečnými i střelnými zbraněmi.Ale můj nej kamarád,který je cikán(nesnáší slovo rom,prý ho to uráží) mne učil s noži a dýkou a hlavně s břitvou.Je to rychlé a velmi obrané.A hlavně skladné a účinné.A když ji nemám, jsem nesvůj😟

To fórum je zajímavé, díky za odkaz.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, mlsoun1 napsal:

Zajímavá představa😃Jdu s pejskem a mám ji v kapse, to ano.Ale nehraji si s ní😀Na hraní mám pejska a manželku😜Na střední vojenské, taktéž i vysoké  jsem sice dělal bojové sporty a mám černé pásky, ale učili nás i v sebeobraně s bodnými, sečnými i střelnými zbraněmi.Ale můj nej kamarád,který je cikán(nesnáší slovo rom,prý ho to uráží) mne učil s noži a dýkou a hlavně s břitvou.Je to rychlé a velmi obrané.A hlavně skladné a účinné.A když ji nemám, jsem nesvůj😟

To fórum je zajímavé, díky za odkaz.

 

No, na holení to asi není, ale jako výjimečné EDC mě vždycky lákal

https://www.mujnuz.cz/podle-vyrobce/tops-knives-1/tops-tac-raze-razor-blade-shape.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...