Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

@micey - z fotky toho moc poznat nejde, ale vypadá to, že tam není ocelová vložka a někdy se hlavně měkčí titaniová slitina odrbe o ocel čepele. Stranová vůle by nejspíš od framelocku nebyla, jestli tam je vertikální vůle nebo dokonce vidíš pohyb čepele proti pojistce, pomohla by buď ocelová vložka nebo lépe a jednodušeji karbidizace, kdy se nanáší vrstva na upravenou dosedací plochu, zaplní se místo a povrch je trochu drsnější, takže vůle zmizí. Vím, že tohle skvěle umí hamon, myslím, že je i na chmg :)

máš kliku, že jsi nebušil zas tak moc :D

Upraveno uživatelem chloupek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdy jsi tu vůli zjistil, až po čase nebo je to nový nůž? Někdy se odrbe i ocel střenek o čepel, u nového nože by to byla vada tak jako tak, ale pokud to není problém na čepu, jak píše filltos, karbidizace by měla pomoci.

Upraveno uživatelem chloupek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě na tý fotce přijde, že se tam vytvořil už zub kdo kterýho to zapadne a tam to stojí. Asi by chtěly zabrousit ty plochy jak na čepeli, tak na tom framelocku aby byly prostě šikmý a nikde žádnej zub o kterej by se to bloklo a ten framelock měl tendenci se tlačit do tý čepele a tím vymezit tu vůli.  

 

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze zacatku to nebylo 100%, ale proste jsem na ten framelock trochu zatlacil a ono to zapadlo a tu cepel zafixovalo. Ted uz ani to moc nejde.. Vic uz bych asi nebrousil, ten framelock nema silu, aby se tam pak “hloubs” nacpal. Nicmene diky panove, hlavne chloupku..

 Je to Lionsteel TiSpine, me fascinovalo to telo z jednoho kusu titanu, ale jak vidno, neco za neco:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ANV zavirak už bych si nekoupil, ale jejich přístup k reklamaci/servisu je příkladný a nemůžu proti tomu říct ani popel
Nejaky spatny kus? At vim na co se mam pripravit.
Prijde mi dobre udelany. Chodi krasne, bez vule. Jen ten klip je zvlastni. Kdyz clovek vic sevre ruku tak ty dratky se hybou a soupou, mam pak strach ze to ohnu nastalo.

Odesláno z mého SM-A715F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Špatný nůž. Rozložit a složit ho bylo peklo (potřeboval jsem přehodit klip), protože jak je tam ten čep tak se furt protáčel a nešlo to dotáhnout. Klip se rychle ohnul, ale v balení byl nový takže jsem přehodil. A střenky dost rychle vybledli z černé na takovou šedou. Myslím, že už jsem to tu kdysi psal. 

Každopádně jsem jim to poslal, a poprosil o přehození klipu na druhou stranu a lehké dobroušení. Podle mě jsem dostal nový kus :)  ten jsem tu pak nabídl v inzerci, se vším co jsem popsal výše samozřejmě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Špatný nůž. Rozložit a složit ho bylo peklo (potřeboval jsem přehodit klip), protože jak je tam ten čep tak se furt protáčel a nešlo to dotáhnout. Klip se rychle ohnul, ale v balení byl nový takže jsem přehodil. A střenky dost rychle vybledli z černé na takovou šedou. Myslím, že už jsem to tu kdysi psal. 
Každopádně jsem jim to poslal, a poprosil o přehození klipu na druhou stranu a lehké dobroušení. Podle mě jsem dostal nový kus   ten jsem tu pak nabídl v inzerci, se vším co jsem popsal výše samozřejmě.
Diky za info. Necham se prekvapit co se bude dit casem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...