Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Chlapi mam na cestě milovaný Kershaw Link, a potřebuju nutně Deep Pocket Clip.

Kdysi tu někdo dával odkaz na US shop, a tam jsem ho i kupoval, platbu hned z kreditky strhli, ale klip mi nikdy nepřišel. Nemáte tip kde koupit někde tady v Evropě? Nechci čekat a možná už ani riskovat tuhle drobnost ze států. Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem pod stromeček od tchána a i když to není nic, z čeho by si nožomilec sedl na zadek, moc mě to potěšilo. Jako jediný v rodině alespoň náznakem zná mé koníčky :) Ostatně k narozeninám ode mě dostal Kershaw Dividend v D2. Zpracování je takové...ruské..ale fakt mi to udělalo radost :)

 

2C657722-935D-462E-BBD3-CE4657469F50.jpeg

C4E67634-1B26-43ED-85D2-5342DA0AA544.jpeg

A384F213-77FB-4831-A81D-50D9ED7F0AE8.jpeg

DB372623-D1D8-4B52-BCCC-69DE1F43CB39.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AiR su dobre noze, su jedna z mala firiem na svete, ktora vobec nepodlahla mode z jednej strany nabrusenych taktickych kolajnic a robia stale podstive lovecke noze, ktore na ten ucel idu skutocne aj pouzit. Zvlast paradne su rukovate z kory a drevene zastity, ktore v zime uzivatela nechladia. V porovnani napr s fallknivenom mozu posobit ako hracky, ale len do chvile nez sa s tym pokusis rozobrat divocaka. Ocel teda nie je ziaden hajtech tusim nejaka ruska varacia na 440 ale postacuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, je to taková základní nerezovka, ale překvapilo mě, že to není úplnej shit, nejspíš se bude docela snadno brousit a člověk se aspoň nemusí bát ho pořádně používat. Konkrétně je to ocel 95X18 - lze najít rychle na googlu..že to není úplný bláto. Je to samozřejmě záležitost stokorun..ale potěšilo mě, že ho to vůbec napadlo mi to pořídit a není to nějaký pseudo nůž z bauhausu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On pracuje ve fabrice, kde zaměstnává desítky cizinců..mmj i Rusy..takže jsem si jistej, že mu to někdo přivezl nebo mu o to řekl. On není ten typ, co by dal trojku za nůž. Myslím, že to bylo spis za flašku vodky nebo jako omluva za pozdní příchod na směnu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedine ozaj ruske moderne hodinky vedla Vostokov ktore pozname asi vsetci su Rakety. Ale pozor pytaju za to docela raketu 😁 Ten inhauz by im clovek este nejak aj uveril (taky rusky Elton) ale ja tam mam docela problem si vybrat designovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci je to v hajzlu, potřebuju rozseknout něco, co možná za tejden bude zase jinak. :) Protože sem měnil kudlu pro vadu výrobce, tak mi prodejce proplatí poštovné, ale domluvili jsme se, že mi pošle další kudlu bez poštovnýho, takže je jasný, že nějakou vybrat musim. Měl jsem v plánu Tenaciouse, jak jsme tady řešili, ale od něho jsem sklouznul pro plochou Delicu 4 FRN, a tu už jsem si objednal, jenže neni skladem a měla by bejt za 14 dnů, takže mám 14 dnů ještě to změnit :). No jo, jenže sem se zase zakoukal do Kershaw Bareknuckle. Jasně sou to rozdílný kudly, ale nevim, kerou. Zase mám už toho kompozitovýho dividenda a ta delika je ekvivalent (velikostně) že ten Bareknuckle bude zase něco jinýho, ale pořád to bude primárně kudla v kapce. Tvl já nechci deset kudel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...