Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Klema lansky stoji obecne elkem za prd. Ale pokud je cepel vice konicka, je potreba si pohrat s obema srouby. Vzdalenejsi povolit a blizsi pritahnout. Klema musi kopirovat tvar cepele, jinak ji svira jen bodove a nuz nedrzi. A jeste se mi osvedcilo cepel oblepit papirovou paskou, Neklouze a neposkrabes ji klemou, 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O hrátkách se sroubama samozřejmě vím. Papírovou, klasickou i elektrikarskou lepenku jsem už zkusil... Do teď jsem s obyčejnou izolepou fungoval v pohodě, ale teď mi z toho novej nůž klouže a začínám ztrácet nervy. 

@Oplt zkouším, diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, fijo napsal:

O hrátkách se sroubama samozřejmě vím. Papírovou, klasickou i elektrikarskou lepenku jsem už zkusil... Do teď jsem s obyčejnou izolepou fungoval v pohodě, ale teď mi z toho novej nůž klouže a začínám ztrácet nervy. 

@Oplt zkouším, diky

Já tedy lansky nemám, ale u tormeku používám kozinku i papírovou pásku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, Martinovy nože jsou vysoce návykové. Do této vody vstoupíte jen jednou 🙂

Ps: fijo, zkus napsat Mydlinkovi a pořiď si klemu od něho. Je ve všech směrech lepší.

20200623_152707.jpg

Upraveno uživatelem vogysan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@prischera Sorry, já to psal už s naběhlou žílou na čele 🙂

Starce jsem rozrezal nějakou starou kabelku a drží to líp, ale stejně to po chvilce vyklouzne... 

Naposledy mi tohle dělala d2 na anv

Upraveno uživatelem fijo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...