Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Tohle je fakt dobry cteni. Vyplaznout 80 litru za to, abych sedel 7hodin v letadle jak sardinka a mohl videt 5cm velky svaby, netekla mi voda, nemohl jsem do more kvuli vlnam a kdo vi co jeste, vy jste teda darecci. By me presla chut tam jet. Laska ma nervy jak spagaty :D

Švábi jsou všude, kde je teplo a vlhko ... a nekoušou :) Je fakt, že našince to napoprvé překvapí, ale tak to je :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na typu letadla - pokud víš číslo letu, najdi server seatguru.com a vytipuj si podle letu a nasazeneho letadla sedadlo. Jsou tam i recenze. Jo a u nouzaku nesmí sedět děti, a setkal jsem se s požadavkem abys byl schopen komunikovat v angličtině, pokud we tedy be ptáš na lety se Smart wings. První řada může být v některém typu letadla, tím, že je to průchozí koridor (prostřední řady), mezi uličkami, proto řádek seatguru.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši jsem nesmirně rád že jsem to tady malinko rozhejbal ale cena za 15 dni all incl.vcetne pojisteni plus viza a připlatek za lepši papani je 58900,-Kč což si myslim za dobré misto celkem ok , ne? :)

 

Hele me nedostanete hošanci. Naopak jste me teď namotivovali a rozhodl jsem se natočit video od nastupu do letadla az po dobu pobytu...pak to cele sestřihat pod mou oblibenou muziku a udelat z toho klip na cca 5 minut. Tak se máte na co tešit klucíiiii!!! :))))))))

Upraveno uživatelem laskajefajn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švábi jsou všude, kde je teplo a vlhko ... a nekoušou :) Je fakt, že našince to napoprvé překvapí, ale tak to je :D

Jj, onehda v Tunisu jsem se s nima taky mazlil :D

 

TO laska: jsem zvedavej, jak do toho "dokumentu" zakomponujes to delani deti :D Hlavne at se ti dovca vyvede, me by tam ted nikdo nedostal. Treba po tom videu zmenim nazor !!!

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Kanarech jsme byli..samy duchodci a studený Atlantik v listopadu. Chceme poznat i jinou destinaci :)

 

Honza71 nesmis byt tak úzkoprsý! :)))

Neviem čo čakáš od Atlantiku na Kapverdách, ale čo sa týka teploty, tiež to nie je žiadna hitparáda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A prečo by to nemalo logiku, Kapverdy nesusedia s Českou republikou. Tak isto aj na Kanároch je oceán najteplejší v 9 a 10 mesiaci.

Najtepleší mesiac na Kapverdách je september. Taká Fuerteventura má v októbri teplotu oceánu 24 cize rozdiel je 1 stupeň, ale celý ostrov je o niečom inom ako Boa Vista, ale raz na válačku s AI sa to vydržať dá aj na Kapverdách.

Upraveno uživatelem milan79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je prece kravina ne? V srpnu je teplota moře miň než v řijnu??? Vzdyt to nema logiku!

woe, to je na rovníku, tam je to jinak. Na Srí Lance je v červenci taky větší zima než v lednu... :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty chceš jet na Kapverdy valet se a dělat děti. Super All inclusive. Super. A potom chceš byt každy den na jiné pláži ? A co tam budes jist ? Bar a jídlo mas na jediné plazi kde vysi červený trenky protože je Furt vítr. Teda někdy (2x) byli žlutý. Ale ty jedes na 15 dni tak 4x. Docela se nachodíš protože je to vlastně jedna velká pláž kolem dokola. Fakt tam nic není. Jeden den čtyřkolky severní okruh. Druhem den jižní okruh. Jeden je k vraku lodi co tam hnije poté co slamposadka pro pomoc když najeli na melcinu a než sehnali pomoc tak to negři rozkradli a druhy okruh je do pouště do dun. Vezmou té na výlet do města. Tam si koupíš obraz od místního umělce a vezmou tě do rybářský prodejny. A to je všechno. Ale na valeni a žrani dobrý ale 15 dni je tak cca 8 kilo nahoru. Po 4 dnech jsem cítil velikou nudu už nebylo co vidět. Pivo střela ti začne chutnat až třetí den. Toliko k boa vista a resortu new horizon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...