Přejít na obsah

Vintage/retro


warann

Doporučené příspěvky

P.S.: jen pro zajímavost, ten Benefon úplně vlevo stál tehdy (cca 1993) 90.000 Kč  :death:

To jo, kdo ho měl, byl borec nebo mafián :-)

Já měl několikakilogramovou Nokii 618 (tuším), ta stála "pouhých 19.tis. Na kastlíku před spolujezdcem ve Formanovi přišroubovaný šroub a na něm pověšený tenhle kufr, holt taková první handsfree  :oneeyed02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 226
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To jo, kdo ho měl, byl borec nebo mafián :-)

Já měl několikakilogramovou Nokii 618 (tuším), ta stála "pouhých 19.tis. Na kastlíku před spolujezdcem ve Formanovi přišroubovaný šroub a na něm pověšený tenhle kufr, holt taková první handsfree  :oneeyed02:

 

1996 jsme na firmu kupovali 3 mobily Benefon, včetně aktivace to stálo jako slušný auto a protože se platily i příchozí hovory, tak jsem se obvykle modlil, aby nikdo nevolal :-)

Mělo to čtvrt kila, bohužel nepřežil několik stěhování

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky! Moc se mi líbí kombinace černé s bílou...dají se sehnat ještě původní kousky po bazarech? 

 

to víš, že jo, pokud to chceš jako dekoraci, tak je to jedno, ale pokud jako investici, tak pouze se starým razítkem, po roce 1970 se k razítku přidával růžový trojúhelník a ještě později přibylo R v kroužku, varianty s trojúhelníkem a erkem se hodí pouze coby dekorace, napsané neplatí pro ateliérové práce

 

post-953-0-70628300-1381171088_thumb.jpg

 

post-953-0-37678000-1381171095_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toljo, to sem nedávej, ceny na aukru poletí nahoru :)

To by se mi líbilo do kanclu

 

to mi nevadí, ceny letí nahoru s každou zdařilou prezentací, stejně jako s každým nezdařilým utřením prachu, po kterém se na podlaze válejí střepy, kousků se starými značkami už nikdy víc nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...

No nepotěšili jste mě, pánové. Náhodou jsem o tohle vlákno zakopl a s úžasem si přečetl, že Rush a Pink Floyd už jsou retro. Asi fakt stránu.

Ačkoliv moderní techniku nezatracuji, moderní technologie a SW mě živí a nemám pocit, že bych se narodil do špatné doby, uvědomil jsem si, že z hudby krom výše uvedených poslouchám i mnohem starší kusy, blues, jazz, sem tam i klasiku, Suchého a Šlitra, Voskovce a Wericha, můžu i swing (rozhodně nesrovnatelně radši než současné disco), vím dobře, proč jsem si pronajal byt ve sto let starém činžáku a do něj si na inzerát pořídil starožitné skříně - jinak retro věci nehromadím, nehromadím vlastně vůbec žádné věci, protože na to prostě není místo. Auta se mi taky líbí víc ty z minulého tisíciletí, kdy ještě nebyly nacpané elektronikou a nesnažily se přemýšlet za řidiče, spadl jsem po hlavě do klasických bot, k nimž samozřejmě na té hlavě nosím golfku, aktuálně přemýšlím o vhodném klobouku, holím se klasickou žiletkou a pěnu si dělám štětkou stejně jako můj děda, břitva z bazaru potřebuje nabrousit a můžu se holit i s ní, vzdychám nad pro mě nedosažitelnými prvorepublikovými vilkami... Gramofon bych taky rád, kdyby se mi do bytu vešel, zatím jsem ten nápad odložil a vytáhnu ho, až budu ve svém, kde musí být víc místa...

V hodinkách se to u mě ve prospěch vintážek začíná pomalu obracet teď a čekám, že to hlavní teprve přijde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Toljo pěkný. Kde to sháníš?

 

Přidám taky jedno moje čerstvé vintage. Konečně jsem je měl kam vyskládat.

aukro, burzy, antiky, kamarádi mi volají, když něco někde vidí, na internetu, třeba tady má moc pěkné věci, je to honička, ale když mě to baví..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...