Přejít na obsah

Grand Seiko SBGA011 Snowflake


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 117
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Niekde sa musia potulovať ešte sorbusove SBGW031 (manuálny náťah), ale zrejme opustili forum.

 

A samozrejme - gratulujem! Som rád, že volba padla práve na GS, záver hladacieho vlákna bol velmi otvorený, až som sa bál, že to skončí nejakým swiss mainstreamom :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niekde sa musia potulovať ešte sorbusove SBGW031 (manuálny náťah), ale zrejme opustili forum.

 

A samozrejme - gratulujem! Som rád, že volba padla práve na GS, záver hladacieho vlákna bol velmi otvorený, až som sa bál, že to skončí nejakým swiss mainstreamom :-)

SBGW jsou na prvnim řádku, nevim kdo je má. U druheho radku jsou majitele jasni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GSka tu už nějaký proběhly, kdysi dávno tu byly 6146-8000, SBGF021, SBGM003, SBGW031

V současné době vím o SBGR051 (CZ), a pak druhý SBGA011, SBGA003 a SBGX103 jsou na Slovensku. Kyblík GSek má místní člen Grand, ale ten se nepočítá, žije na jiným kontinentu :-)

Věřím, že brzo přibudou další GSka, ty hodinky si to zaslouží.

Já myslel konkrétně Snowflaky, nikoliv komplet řadu GS.

Ale myslím, že je to situace pouze dočasná. Instant napíše recenzi a bude Snowflake vlna raz dva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslel konkrétně Snowflaky, nikoliv komplet řadu GS.

Ale myslím, že je to situace pouze dočasná. Instant napíše recenzi a bude Snowflake vlna raz dva.

 

Tak Snowflaky jsou to třetí, první má Grand (USA), druhý Instant. Jedny v Česku, druhý na Slovensku, jsme se podělili. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to furt vychazi na dvoje SnowFlake, ne troje...<br />Tesim se na popis dojmu z toho drasaneho povrchu cifru! :-) Z prvnich fotek to zatim jeste uplne nevyniklo.. predpokladam, ze v tom neni zadna pravidelnost ? .. asi uplne nejvic by byla hezka makrofotka dvou cifru vedle sebe, pro porovnani..<br /><br />Edit. Takze opravdu troje... parada :-)

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dost dobrý kauf.  Grand Seiko, užívej si je jak náleží. Je to dobrý kousek a ta koupě sama o sobě je určitě na tom tvém jubileu to nejlepší, srdíčko i dušička se rozplývá na modrých vlnách podle ocelové vteřinovky.  Krása nesmírná... :santa:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Video SBGA011 je tady: http://www.youtube.com/watch?v=8m-5YpNUwgc

 

A tady je film o tom, jak se to skládá. Všechno ručně, s maximální péčí. Například Spring Drive může skládat jen 5 mistrů hodinářů

http://www.youtube.com/watch?v=Xezdx7XQzno

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davide, gratuluji, v Prostějově jsi o nich mluvil jako o hotové věci a já jsem se ti smál. No, ale teď se směješ ty :notworthy:

 

 

Nemoh jsem nezaregistrovat tu tvoji nervozitu v PV, tak sem cekal kdy ti budu moct pogratulovat...a je to tu!

Moooooc ti je preju Davide.

 

 

V Prostějově jsem je měl poprvé vidět naživo. Akorát už byly objednaný a zaplacený (naštěstí to vyšlo před pádem koruny), proto ta nervozita :-)

Chtěl jsem je před objednáním zkusit, nejdřív jsem ukecal ženu na rodinný výlet do Vídeňské ZOO (jen se cestou na něco mrknu :-)), tam měli jen ocelový modely SBGA001 a 003, velikost OK, provedení super, ale titan byl velká neznámá. Ten jsem znal jen z Breitlingu a Orisek a teda nic moc. Zkusil jsem doma navrhnout, že podzimní Paříž je nádherná a romantická procházka po Rue Bonaparte bude stát za to, ale už to neprošlo.

Tohle byl poslední jistý volný kus do konce roku, další budou k dispozici až z várky na rok 2014. Tak když přišla nabídka, neváhal jsem.

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...