Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jagman

Tak Nudie jsou doma a nic moc teda je to takovej lepší hadr krom toho ale to je moje chyba nejsou selvedge něak jsem očekával že automaticky nabízí jen selvedge což mě vede k tomu že kor v cenách bez slev se daj koupit mnohem lepší džíny za stejné peníze takže první a poslední  ..................... jo a smrděj něakou chemii podobně jsou cítit látky co nám chodí v kontejneru přes moře

 

fotku dávat nebudu sem to nepatří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Nudie jsou doma a nic moc teda je to takovej lepší hadr krom toho ale to je moje chyba nejsou selvedge něak jsem očekával že automaticky nabízí jen selvedge což mě vede k tomu že kor v cenách bez slev se daj koupit mnohem lepší džíny za stejné peníze takže první a poslední  ..................... jo a smrděj něakou chemii podobně jsou cítit látky co nám chodí v kontejneru přes moře

 

fotku dávat nebudu sem to nepatří

Tak to jsem rád, že nejsem jediný, kdo Nudie zkusil a stačilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jagman

waran: sedí ok ale já su mrňavej a hubenej mě sedé všecko bral jsem Pipe Led Dry Dark Navy a Thin Finn Black Ring pipe sou hodně uzké dole skoro jak dámskej střih asi je nadělím někomu ženě by to mohlo bejt prej se to teď nosí a Thin je klasickej slim fit trochu táhnou v rozkroku a pas by mohl bejt užší.

 

Organic: Mě nejvíc zarazil ten puch musel jsem je odnést z kanclu jak to smrdí prej Italská bavlna kuloví material jsem de přes moře Bangladéš nebo něco takového prostě něaká chemická srač kterou to napustí proti vlhkosti ani by mě nepřekvapilo kdyby se to šilo někde venku a v IT jen ocedulkovalo vcelku běžná praxe :whistling:

 

Myslím že Ubranded za podobné peníze jsou jinde a i moje oblíbené LEE101 (které maj podle mě dokonalej sřih) ač je to masovka tak materiál je lepší

Upraveno uživatelem Jagman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši nebo spíše Jagman.

Několik stran vzad jsem vám psal co jsou Nudie za kalhoty.

Mnohem levnějších a méně kvalitnich kalhot které jsem pral 2x týdne vydrželo mnohem delší dobu i ještě slouží než Nudie které jsem vypral jednou za rok a po roce zacnou řídnout i parat se.

Reklamace neuznana, takže Nudie už nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jagman

Koza tak víš jak každej si to musí vozkoušet sám :) jedny už jsem udal pryč a druhé dotaham do dílny hold sem vobčat taky koza :D

 

P.S.: mrkni do SZ

Upraveno uživatelem Jagman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... a i moje oblíbené LEE101 (které maj podle mě dokonalej sřih) ač je to masovka tak materiál je lepší...

Koupil jsem si Lee 101 chinos. Je to z hodně tlustý kvalitní černý plachty, selvedge s modrým pruhem, pěkně ušitý, knoflíky na kšandy (uvažuju, že pořídím :) ), za 1200 z Polska (ebay). Do ofisu parádní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši nebo spíše Jagman.

Několik stran vzad jsem vám psal co jsou Nudie za kalhoty.

Mnohem levnějších a méně kvalitnich kalhot které jsem pral 2x týdne vydrželo mnohem delší dobu i ještě slouží než Nudie které jsem vypral jednou za rok a po roce zacnou řídnout i parat se.

Reklamace neuznana, takže Nudie už nikdy.

Jenze v tom je prave ten problem, kdybys je pral 2x tydne vydrzi taky. Jinak se vlakna po case zlamou a kalhoty se zacnou rozpadat, dle fotek to ale u Nudies nepovazujou za vadu, vzhledem k tomu, ze se tema deravejma odrbanejma kalhotama por oce noseni, vylozene chlubi.

 

Za mne ale naprosta spokojenost, mam dvoje Nudie od cervna, pral jsem je dvakrat v ruce a jsou porad jak novy, nikde se se nic nepare, nic neridne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každého vec.

Já už nikdy Nudie.

Chovám se k věcem tak, ze i po roce nošení vypadají jako nové až na Nudie které jsou dle mého rádoby Raw.

Můj názor který je doložen několik stran vzad.

Jenze v tom je prave ten problem, kdybys je pral 2x tydne vydrzi taky. Jinak se vlakna po case zlamou a kalhoty se zacnou rozpadat, dle fotek to ale u Nudies nepovazujou za vadu, vzhledem k tomu, ze se tema deravejma odrbanejma kalhotama por oce noseni, vylozene chlubi.

 

Za mne ale naprosta spokojenost, mam dvoje Nudie od cervna, pral jsem je dvakrat v ruce a jsou porad jak novy, nikde se se nic nepare, nic neridne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se nechal strhnout tou Nudie manii. Koupil jsem troje gate. Velikostne vse ok, Dokonce mi ta 34 lichoti. Material neresim, za ty prachy bezny gate. Prijemnej je ten elastan. Ale ja debil kosmickej si koupil model back to black. A voni sou ty gate trochu leskly. Ja si toho nevsim. Copak muze skoro padesatiletej chlap nosit cerny dziny, co jsou trochu leskly? Ja v nich vypadam jak Dan Nekonecny na pohrbu. Kurwa de to vymenit za jiny? Pisou, ze jo, ale same price. No a to tam maj jen ty elastaky pro vychrtly hipstery. Uz jsem jim psal, ze doplatim za nejaky normalni, tak uvidim. Jinak az uvidite v Pardubicich staryho magora v lesklej trubkach, kejvnete a jdeme na pivo.

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak jsem se nechal strhnout tou Nudie manii. Koupil jsem troje gate. Velikostne vse ok, Dokonce mi ta 34 lichoti. Material neresim, za ty prachy bezny gate. Prijemnej je ten elastan. Ale ja debil kosmickej si koupil model back to black. A voni sou ty gate trochu leskly. Ja si toho nevsim. Copak muze skoro padesatiletej chlap nosit cerny dziny, co jsou trochu leskly? Ja v nich vypadam jak Dan Nekonecny na pohrbu. Kurwa de to vymenit za jiny? Pisou, ze jo, ale same price. No a to tam maj jen ty elastaky pro vychrtly hipstery. Uz jsem jim psal, ze doplatim za nejaky normalni, tak uvidim. Jinak az uvidite v Pardubicich staryho magora v lesklej trubkach, kejvnete a jdeme na pivo.

Taky sem si vobjednal jedny Nudie a prehlid sem, ze maj takovy vornamenty. Tak muzem zajit nekdy na kavicku nebo do kina. Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem si Lee 101 chinos. Je to z hodně tlustý kvalitní černý plachty, selvedge s modrým pruhem, pěkně ušitý, knoflíky na kšandy (uvažuju, že pořídím :) ), za 1200 z Polska (ebay). Do ofisu parádní.

Dej prosím foto, to mě hodně zaujalo

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se nechal strhnout tou Nudie manii. Koupil jsem troje gate. Velikostne vse ok, Dokonce mi ta 34 lichoti. Material neresim, za ty prachy bezny gate. Prijemnej je ten elastan. Ale ja debil kosmickej si koupil model back to black. A voni sou ty gate trochu leskly. Ja si toho nevsim. Copak muze skoro padesatiletej chlap nosit cerny dziny, co jsou trochu leskly? Ja v nich vypadam jak Dan Nekonecny na pohrbu. Kurwa de to vymenit za jiny? Pisou, ze jo, ale same price. No a to tam maj jen ty elastaky pro vychrtly hipstery. Uz jsem jim psal, ze doplatim za nejaky normalni, tak uvidim. Jinak az uvidite v Pardubicich staryho magora v lesklej trubkach, kejvnete a jdeme na pivo.

 

 

Taky sem si vobjednal jedny Nudie a prehlid sem, ze maj takovy vornamenty. Tak muzem zajit nekdy na kavicku nebo do kina.

Tak jsem dneska běhal po Pardubicích a po Hradci, a sháněl nějaký boty s kožíškem, a ani jednoho z vás dvou fešáků jsem nepotkal.

Nakonec jsem boty koupil sto metrů od baráku, úplně jiný, než jsem chtěl.

Kalhoty si koupím příště..

 

post-8501-0-64012700-1484854864_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se nechal strhnout tou Nudie manii. Koupil jsem troje gate. Velikostne vse ok, Dokonce mi ta 34 lichoti. Material neresim, za ty prachy bezny gate. Prijemnej je ten elastan. Ale ja debil kosmickej si koupil model back to black. A voni sou ty gate trochu leskly. Ja si toho nevsim. Copak muze skoro padesatiletej chlap nosit cerny dziny, co jsou trochu leskly? Ja v nich vypadam jak Dan Nekonecny na pohrbu. Kurwa de to vymenit za jiny? Pisou, ze jo, ale same price. No a to tam maj jen ty elastaky pro vychrtly hipstery. Uz jsem jim psal, ze doplatim za nejaky normalni, tak uvidim. Jinak az uvidite v Pardubicich staryho magora v lesklej trubkach, kejvnete a jdeme na pivo.

Jsem si ty gatě musel hodit do gůglu, páč mě fakt zajímalo, jak to vypadá. Docela zajímavý výsledky vyhledávání, když ti vypadne jedno písmenko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...