Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Organic: OK, tak uvidíme po čase. Taky většinou prodřu rozkrok.

Jinak jak jsem si přeměřoval ty svoje stávající jeansy, abych věděl, jakou velikost objednat u Gustina, tak mě hodně překvapilo, že i pánské velikosti se "vylepšují" - pořád mi bylo divné, že přece nejsem zas takovej chcípák, abych měl velikost 30 - takže v reálu podle poctivého měření je to 33... Komu tím sakra ti výrobci prospějí? Já se tou 30 rozhodně neměl chuť chlubit  :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já počítám s tím, že za tepla k raw modrákům plátěné kecky, tričko s nějakým manga potiskem a k tomu vidím jako ideální nějaká ostře barevná Géčka  :goof:

Akorát se svojí lehce ochmýřenou pleší už teda nedám tu černou patku padající přes jedno oko, aby to bylo komplet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si napsal jeziskovi o nejaky rawky a hnedy, manzestrovy sacko... :)

co se k tomu nosi za hodinky? priznam se, ze jsem bezradnej..

Hnědý manžestrový sako je gut, určitě to chce i nějakou flanelku na zimu no a co se týká hodinek tak jednoznačně vintage Submariner nebo GMT Pepsi, ideálně na Nato kožce:) Starýma Seikama nebo Grand Seikama člověk taky nevypadne z konceptu, stejně tak mladší kousci G-Shockama.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak který, třeba Unbranded barví hodně. Mám vždycky modrý ruce, když je mám na sobě a netroufam si k nim vzít světlou košili. Taky mi neohrnutý trochu obarvily Red Wingy. Ale jsou nový, třeba časem budou barvit míň. Momotaro jsem šolichal rukou a modrá nebyla. Naštěstí mám v autě černý sedačky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto má ve skoro 190 tisících na sedačkách tolik barev, že modrá se už v tom ztratí, a jestli dostane moje šedá židle v kanclu modrý nádech, bude to dobře, aspoň ji poznám, až si ji zas někdo "půjčí" a nechá mi u stolu místo ní nějakou rozbitou  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...