Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Já to testnu. Vezmu obyč 501 a budu je tahat co to jen půjde a když po čase bez praní a vyrážky nebudu vypadat jako houmlesák, objednam něco zajímavějšího. Jsem na to sám docela zvědavej.

Nekupuj obyčejné 501, ale ty co koupil Zmizík. Obyč 501 ti nevyšisuje tak jako raw denim.

 

edit: Levis 501 je asi 20 druhů, čert aby se v nich vyznal :) Když nechceš jít do malých brandů, tak třeba Ralph Lauren má řadu RRL, kde se dá taky vybrat, nebo třeba Lee řada 101

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To slyším poprvý. Evidentně porušuji všechna jeans pravidla.....sakra tak k tomu mají dát návod :D

Ty hele, ale nejsi COWBOY, tak odborníci prominou :D

 

EDIT: ale s tím žehlením doopravdy. Porušuje to nějak strukturu látky a pak se to víc prodírá a steří. Správně by se měly rifle jen máchat a pak vlhké vypnout aby uschly v podstatě vyžehlené "napřírodno" a nejlépe si je nepřeschlé obléct.

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ještě vyzkoušeno, když se dá oblečení na teplý radiátor. Veškeré smrady docela zmiznou, včetně hospodského cigaretového. Potřeba vyprání se s tím dá docela oddálit.

 

Takže k věci, jakou značku, u nás dostupnou a za rozumnou cenu, bych měl pořídit, abych dosáhl správného ošoupaného vzhledu? Z Japonska to určitě objednávat nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z 501-tiek su dobra rada Shrink to fit / link , link 2 .  Je to hrubsi matros cca 12,5oz. Mam ich a po namoceni v teplej vode v kombinacii so susickou, sedia paradne. Bral som o 1 cislo vacsi pas a o 2 cisla vacsiu dlzku. Perem pravidelne v studenej vode a uz zacinaju chytat honeycomb a "kešeně".

Upraveno uživatelem lac1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja kupuju rifle u blazka, nejlip mi sednou, jedny nosim tak tri ctyri tydny, pak pracka. predloni sem koupil na vanoce dvoje stejny, v rijnu vytah ty druhy, tak dam srovnavaci fotku, jak se vosoupou za dva roky.. dziny mam asi sedmery a stridam nahodile, plus mam rozdeleny na zimni a letni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z 501-tiek su dobra rada Shrink to fit / link , link 2 .  Je to hrubsi matros cca 12,5oz. Mam ich a po namoceni v teplej vode v kombinacii so susickou, sedia paradne. Bral som o 1 cislo vacsi pas a o 2 cisla vacsiu dlzku. Perem pravidelne v studenej vode a uz zacinaju chytat honeycomb a "kešeně".

První příspěvek k tématu. Díky

 

ja kupuju rifle u blazka, nejlip mi sednou, jedny nosim tak tri ctyri tydny, pak pracka. predloni sem koupil na vanoce dvoje stejny, v rijnu vytah ty druhy, tak dam srovnavaci fotku, jak se vosoupou za dva roky.. dziny mam asi sedmery a stridam nahodile, plus mam rozdeleny na zimni a letni

Rifle od Blažka jsou trochu offtopic, ale zábavný, jsem zvědavna ty fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady to ještě nepadlo, ve vlákně o botech tuším jo...k vysmrádnutí je dobrý mrazák, pečlivě a neprodyšně zabalit (aby se k nim nedostala vlhokost) a dát je na pár dní do mražáku...já to takhle dřív dělal s některýma botama a je fakt, že to zabíralo. U jeans jsem to zatím nezkoušel, protože nekupuju raw. Ale jak se zdá, tak to prubnu, 501 ala Zmizík hlodaj, hlodaj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja kupuju rifle u blazka, nejlip mi sednou, jedny nosim tak tri ctyri tydny, pak pracka. predloni sem koupil na vanoce dvoje stejny, v rijnu vytah ty druhy, tak dam srovnavaci fotku, jak se vosoupou za dva roky.. dziny mam asi sedmery a stridam nahodile, plus mam rozdeleny na zimni a letni

 

Hmm, Vy to tam máte v tom Brně tak zažité od dob Bohuša, že si hadry kupujute min.po dvou kusech, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edwin jsou super a za dobry kacky. Mam ED-71 a libej se me. Daj se koupit treba v Cartoonu. Na jaro az budou tat ledy, planuju svoje Indigofery na par tydnu soupnout za barak do potoka. Videl jsem to nekde na netu a vysledek me zaujal :).

A co se tyce noseni raw jeans, taky s tim doma bojuju. Myslim z hlediska prani/neprani. Indi jsem pral po roce, edwin jeste nikdy a mam je cca rok a pul. Je fakt ze kalhot mam hooodne, tak to dost stridam.

TL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...