Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jinak teda z té hitparády mi 5, 7, 8, 9, 13 a to poslední čestné uznání připadají jetý až moc, asi tomu pořád nerozumím. Anebo jsou ty fotky trochu vylepšené a zkreslují. A na č. 6 vůbec nechápu, co se děje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Hoši, tak jsem před půl rokem dostal od kamoša džíny od Zara (koupil si blbou velikost). Tehdá jsem ještě nevěděl, že je to taková věda, tak jsem to moc neřešil a vypral jsem je - naštěstí jen růčo, protože děsně barvily (pak asi 3x v pračce)... No a teď už je mám pěkně zajetý - zkusím vám to nafotit - koukám že jsem drsňák s RAW denim a ani jsem to nevěděl :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Imho to není praný, ale obnošený, indigo se z látky ošoupe. Já už to pozoruju na svých příležitostně nošených, v listopadu koupených, nikdy nepraných Unbranded (barví jaxsviňa) a hodně jetý 3sixteen mají na kolenou a na prdeli docela světlou barvu :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi dva měsíce. Ale to, že pouští Unbranded z Taiwanu, neznamená, že budou Gustiny taky. Třeba mé milované Momotaro nebarví vůbec.

Mimochodem, někdy v říjnu jsem objednal Gustin Super Heavy 21oz na zimu, které by měly příští týden poslat z US. Téměř s jistotou je neunosím, tak kdyby měl nějaký pořádný chlap zájem.(Jsou 36/34)

21 uncový denim, to je jak fáračky. Kalhoty budou s trochou nadsázky samy stát. Nejextrémnějsí jsou 32oz Monster Naked and Gamous. 

PS: unce udávají hmotnost jednoho yardu látky, tedy 21 oz denim znamená, že 91,44 cm látky váží 588 gramů

Myslím, že by to byly dobrý gatě do lesa nebo na snowboard

 

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, ty Gustiny jsem si vybral z japonskýho denimu, tak očekávám, že to nebude tak zlé. Jinak 2 měsíce považuju za zvládnutelné, zas tak cimprlich nejsem, měl jsem strach, že to bude barvit pořád. Mimochodem, v pátek mi přišel mail, že ta várka s mojí objednávkou jde na stříhání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...