Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Supr vlákno! Díky! Vždycky mě potěší, když se dozvím o nějaké další věci, co dělám úplně blbě  :suicide_anim:

Pořídím si na Vánoce raw jeansy, příští Vánoce je poprvé vyperu a pak budu za frajera. A musím k nim přikoupit nějaké chinos do práce, až větrání jeansů nad topením přestane stačit...  :sick01:

Ne, vážně, fakt se mi to líbí, díky za tipy. To o tom praní jsem fakt nevěděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravím fanoušky modráků. Dneska dva drobné příspěvky. Na mých Kuro Graphite Heritage byla od výroby malá díra na koleni, která mě časem začala štvát, tak jsem na Nudie Jeans našel možnost objednání "repair kitu". Přestože jsem neprodral Nudies, ale jiné džíny, včera mi přišla krásná krabička ze Švédska, která obsahovala 3 záplaty, 2xrůzně tmavě modrá, 1xčerná, nažehlovací "vlyzelín", tlustá nit, jehla, náprstek s logem Nudies a náhradní poutko. Přibalen je návod, jak se s dírama poprat. A to vše gratis. Luxusní.

Večer se pustím do oprav.

 

Druhý příspěvek je hraniční a váhal jsem, zda ho dát do "co nosíte na nohou", ale jelikože se jedná o velmi specifický kousek, dám ho sem. Holandský brand Tenue de Nimes slaví 5 let a při té příležitosti si nechal ve spolupráci s Momotaro udělat limitovanou edici Red Wingů, modřenou indigem. 50 ks, cena 299?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpusťte možná hloupý dotaz, ale dají se raw denim sehnat v ceně kolem tisícovky, max. do dvou? Koukal jsem zatím jenom na DenimHeads.cz, což je moje chyba, ale osm klacků za Momotaro fakt dávat nebudu - jakkoliv se mi raw začal líbit, jsou to pro mě pořád jenom jeansy - dokážu vyhodit peníze za lecjakou blbost, ale za kalhoty tolik prostě ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ostatním prodeji mám Unbranded. Ty se dají koupit za cca 120 USD s dopravou a clem, nebo zkus Edwin, mají e-shop, případně Gustin. Čistě japonské brandy jako Momotaro, Samurai a podobně za dvojku nekoupíš. Ale to detailní zpracování za ty prachy stojí. To máš jak s hodinkami, za ruční práci v manufaktuře nelze čekat cenu jako za G-shocky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...