Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Dnes na Artu Peklo v Pacifiku.

Tak ja to taky prubnu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v neděli jsem viděl Atomic Blonde a moc mě to teda nebavilo... bylo to takový roztahaný, na mě moc zamotaný a až na tu jednu peckovní akční scénu v baráku docela slabota... ale stejně mám pro Charlize slabost a dobře se na ní kouká :)

 

Na dnešek tam mám Loganovy parťáky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v neděli jsem viděl Atomic Blonde a moc mě to teda nebavilo... bylo to takový roztahaný, na mě moc zamotaný a až na tu jednu peckovní akční scénu v baráku docela slabota... ale stejně mám pro Charlize slabost a dobře se na ní kouká :)

 

Na dnešek tam mám Loganovy parťáky...

Ja Charlize nemuzu videt od Zrudy. Tam to hrala tak dobre, ze kdyz ji vidim, tak si na to vzpomenu...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja Charlize nemuzu videt od Zrudy. Tam to hrala tak dobre, ze kdyz ji vidim, tak si na to vzpomenu...

 

Tam byla perfektní a fakt jí udělali odpudivou. Já jí mám rád a ve všem, co jsem s ní viděl, se mi líbila. I když jí oholej hlavu v Mad Maxovi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Pacific je celkom ok:)

Jojo, neni to marny a celkem poucny :)

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To "Peklo v pacifiku" je dobrej film, kdyby tam nehral ten urvanej japonec, kterej ma jednu hereckou polohu (ve vsech filmech). Pak taky Lee, kterej hral dobre az na stáří. Taky kdyby si autori ujasnili, jestli to ma bejt komedie, drama, film o pratelstvi nebo nepratelstvi a kdyby tomu taky nekdo napsal peknej konec nebo pointu a ne to dementni zakonceni. Takze jinak ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v neděli jsem viděl Atomic Blonde a moc mě to teda nebavilo... bylo to takový roztahaný, na mě moc zamotaný a až na tu jednu peckovní akční scénu v baráku docela slabota... ale stejně mám pro Charlize slabost a dobře se na ní kouká :)

 

Na dnešek tam mám Loganovy parťáky...

je to moc zajímavá sexy ženská o tom žádná 

tady ze Zachem nemá chybu,nejvíc ten konec :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě tedy Atomic Blonde i Loganovi Parťáci jedna hrůza vedle druhý. Nudil jsem se u obou. 

 

Poslední dobou mi přijde, že seriálová tvorba výrazně převyšuje kvalitou tu filmovou. Viz. třeba nový Punisher od Netflixu, ten je prostě parádní.

s těma seriálama naprostej souhlas,všechna velká filmová studia co točí filmy by měla poslat prachy Netflixu a jim podobným,ať je se na co dívat :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě tedy Atomic Blonde i Loganovi Parťáci jedna hrůza vedle druhý. Nudil jsem se u obou.

Tak vzhledem k tomu, že jsem u parťáků včera po hodině vytuh a musím to dnes dokoukat, tak na tom asi něco bude no... filmy na dva zátahy většinou nedávám.

Jinak dík za tip na Punishera. Ty Stranger Things co jsou taky Netflix mě chytly neskutečně tak ho taky zkusím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...