Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Tak otazka je jaky tam jsou navstevni hodiny a pak taky, ze kdyz je clovek v nemocnici, tak je preci jen v takove choulostive situaci, tak chce mit spis klid, nez ze by se tesil na navstevu vousatyho chlapa s jakymasi tikajicima nesmyslama... i kdyz ty diginy vlastne netikaj ;)

  • Odpovědi 317
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odesláno

Tak otazka je jaky tam jsou navstevni hodiny a pak taky, ze kdyz je clovek v nemocnici, tak je preci jen v takove choulostive situaci, tak chce mit spis klid, nez ze by se tesil na navstevu vousatyho chlapa s jakymasi tikajicima nesmyslama... i kdyz ty diginy vlastne netikaj ;)

Vousatej chlap nevadí, ale budu raději, když si vás všechny užiji za obvyklejších podmínek

Odesláno

Nekdo tu na forum daval link na ebay, kde byly v prodeji jedny v Australii. S borcem jsem komunikoval, ale mel strach posilat do CR a miliony dalsich podminek. Mam v Australii kamarady, tak jsem si je chtel nechat poslat k nim, jenze pak se mu zase nelibily platebni podminky. No proste hrozna domluva. Takze ano, jsou to ty od Fila, nad kteryma jsem mu slintal uz nejakej ten rok zpatky :) A dnes to vypada, ze dosel jeste jeden digi prirustek ;)

Odesláno

Ty do toho zase slušně šlapeš :) Filův exemplář jsem měl na zkoušku přes Vánoce. Náramně jsem si je užil. Tak ti přeju, aby ti dělaly radost. Je to poctivě udělaná hodinka. 

Odesláno

tak jak, hoši? tento týden bych to odpískal = je možno předběžně domluvit další termín? hodilo by se 8. nebo 15.3.?

docela rád bych pár vašich kousků viděl..

Odesláno

ok, 15.3. = ste pro?

Já zatím také 15/3. Uvidím, co dovolí zdravotní stav. Snad to klapne.

Odesláno

Ok, tak 15.3. Ale nezarucuju, ze mi do te doby vsechny diginy vydrzi :D

 

I kdyz prodavat neco mimo tuto zajmovou sekci je jak hazet perly svinim ;)

  • po 2 týdnech...
Odesláno

Panove, 15.3. se nam blizi a tady ticho po pesine. Jak jste na tom? Mam to rezervovane v kalendari, tak bych rad vedel, jestli s tim pocitat nebo ne ;)

Odesláno (upraveno)

Tak kdo a kdy a kam přijde? Já bych přinesl na ukázku letošní zlatou trojci:

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

a na porovnání:

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

versus

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Upraveno uživatelem t2

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...