Přejít na obsah

Projekt Orlík


Doporučené příspěvky

Ne, ta původní tyčka je hrozná.

Souhlas, ale obdélníček je bohužel ještě horší, navíc ji máš na tom renderu delší, než je ve skutečnosti.  Ukecej elton, ať konečně dají do hodinek dost dlouhou vteřinovku a celou nebo její konec namočte do lumi, nebo na šipku.

 

Šedý kaučuk 20mm objednám s váma, moc ho potřebuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 905
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Souhlas, ale obdélníček je bohužel ještě horší, navíc ji máš na tom renderu delší, než je ve skutečnosti.  Ukecej elton, ať konečně dají do hodinek dost dlouhou vteřinovku a celou nebo její konec namočte do lumi, nebo na šipku.

 

Šedý kaučuk 20mm objednám s váma, moc ho potřebuju.

Koukám, že už se cítíš o moc líp  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poprosil bych vážené členy aby věnovali pozornost tomu, k čemu vlákno služí a kdo by mněl přispívat (zájemci), na jiné dotazy se mi nechce reagovat.

tmoris- zajímavé, téměř padesát let si toho skoro nikdo nevšiml,nemusíš odpovídat, ani to nepotřebuji,taky děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malé vysvětlení pánům kteří to nepochopili:

Tím, že jsem napsal: Bejt pískovaný, bez datumovky a plný dýnko, tak ani nechci domyslet, co by bylo dál...

jsem myslel, že kdyby to ta limitka měla, tak se s chutí připojím.  ;)

 

Ameriku jsem neobjevil, jen jsem chtěl se vší úctou poukázat, že ona limitka je vlastně návrat tam, kde to začalo.

Navíc shodou náhod má být na Baselworld 2014 představeno něco jako reedice modelu seamaster 300

takže i to načasování této limitky je parádní.

 

Zekonovi držím palce a těším se až Orlíky uvidím v chlubícím vlákně. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1850 si Elton účtije za každý česky popsaný dýnko, to se myslím nerozpočítává

 

Už tu padlo, že tyhle Orlíky mají 20mm. NoDate Igeny, i běžný Igeny mají 19mm, na svůj projekt budu brát taky 19mm. Tady se bohužel nespojíme.

Tyhle kaučuky se nezcrvkávají, stačí se podívat na fotky Orlíků 45LE, i po čtyřech letech to sedí přesně. Šedý kaučuk od Eltonu spíš lehce černá, viz fotky JayDolla v prodaných. Odtud jsem si půjčil fotku. Je lepší mít 2 kusy :-)

 

EDIT: Anebo se domluvit s Eltonem, že Vám i na tohle poudro udělá 19mm rozteč :-)

Kdyby se objednávaly řemeny /šedé/,tak bych se připojil.Dej pak vědět Davide.Jinak omluva za OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď.  Jinak máš pravdu, mám troje renovační igeny a každý jinak.  Nejvíc ty s modrým cifrem, ale proti Stowa je to pořád jak svíčka proti baterce.

Že to svítí pokaždé jinak, jsou to individuálni úkony, v našem případě se bude směs připravovat na celou serii. I tam ale můžou být rozdíly, po zaschnutí se odstraňují nedostatky jako smítka, prášek atp., vše je v rukách(šikovnosti) toho, kdo tento úkon bude provádět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me je pricina ve zpusobu aplikace. V Eltonu to delaji tak, ze natisknou indexy, ty pak pretrou lakem a na ten lak nasypou lumi prasek. Po zaschnuti zbytek prasku sfouknou. Proces mozna opakuji, aby dostali na indexy vice lumi prasku. Je tedy jasne, ze s reprodukovatelnosti je to bida... Pokud by dokazali dostat prasek ve vysoke koncentraci primo do barvy, kterou tisknou indexy, mohlo by to dopadnout lepe. Moje Igeny sviti rozumne, resp. vydrzi celou noc, i kdyz nad ranem se clovek s odectem musi vic snazit. Rozhodne by se mi ale libilo, kdyby svitily vic, jsou to precijen sportovni hodinky :).

Elton pouziva superluminovu, ale nejak blbe jim to sviti. Mel jsem doma na pozorovani troje Primky a kazdy svitily jinak, lumi byla stejna. Orlik 45le, ES2013 a bezny renovacni igeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...