Přejít na obsah

Projekt Orlík


Doporučené příspěvky

Že to svítí pokaždé jinak, jsou to individuálni úkony, v našem případě se bude směs připravovat na celou serii. I tam ale můžou být rozdíly, po zaschnutí se odstraňují nedostatky jako smítka, prášek atp., vše je v rukách(šikovnosti) toho, kdo tento úkon bude provádět.

Je to taková starší pani v místnosti cca 3 X 4 metry. Ukazovala mi, jak to dělá - jak už bylo řečeno, zrovna moderní metoda to není. Natiskne barvu a posypeme lumi barvou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 905
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Je to taková starší pani v místnosti cca 3 X 4 metry. Ukazovala mi, jak to dělá - jak už bylo řečeno, zrovna moderní metoda to není. Natiskne barvu a posypeme lumi barvou.

Tak nebo tak, pal čert lumi ci vypaluje oči, těším se už teď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dorazili nějaké obrázky s Eltonu, ciferník se měnil pouze v popisu a dýnko se nabízí ve třech variantách, lze samozřejmě upravit. Upřednostil bych jednotnou vatriantu s kterou by šlo pracovat na finálním vzhledu.

post-19068-0-98020300-1396024781_thumb.jpgpost-19068-0-57425000-1396024796_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sleduju to z povzdali a jsem po vizulizaci cifru docela prijemne prekvapen, nebude to takovy bastl jak se zdalo :-)

 

Vecne - s wr 60m bych se nijak nechlubil. To by vubec neuvadel. Automatic, hm,co treba "automat"? To jsem jeste nevidel... asi ze to nikdo cesky nepsal...

Vrchni napisy jsou pekne. Prim tam dat nechteji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...