Přejít na obsah

Bells Story & Magrette Regattare Tiki


Bells

Doporučené příspěvky

Noo tak to je paráda, taky bych tam bez problémů dokázal žít, stačila by mi i úplně obyčejná chatrč, k tomu nějaký pick-up na cestování po plážích a byl bych šťastný, aneb jak málo stačí ke štěstí :) Chtěl bych Fuerte určitě taky ještě jednou dát a tentokrát zvládnout právě i sever, když jih mám objetý + samozřejmě repete Cofete, i kdybych tam měl jet přes celý ostrov, protože to je boží místo. Každopádně teď mám na pořadníku ještě Lanzarote a Tenerife, takže na Fuerte se znovu podívám až někdy později.

Ten kamarát tam normálně žije/pracuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

I u nás máme spoustu krásných míst a jedno z nich vytváří Vltava kousek za Slapskou přehradou. Jeden z nejhezčích pohledů na Vltavu je z vyhlídky Máj, která se nachází v pěší vzdálenosti od vesnice Teletín. Kousek od této profláklé vyhlídky je pak i méně známá (narozdíl od Máje prakticky bez lidí), ale přitom taky krásná vyhlídka Bednář, ze které je vidět i na Slapy. Když se vydáme na druhou stranu od Máje, tak je zde ještě třetí vyhlídka a to Smetanova, tu však navštívím zase někdy jindy, stejně jako mám v plánu ještě stezku Svatojásnké proudy na druhém břehu Vltavy.

 

Vyhlídka Máj a Bednář

 

post-25778-0-42441500-1536653070_thumb.jpeg

 

post-25778-0-75949400-1536653070_thumb.jpeg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobra prace pane! Hodnekrat jsem byl kousek od vyhlidky Maj, ale jeste jsem tam nebyl. Urcite zajdu, diky. Moc pekna fota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já díky a 100% zajdi, to místo za návštěvu rozhodně stojí a další dvě vyhlídky taky. Já už jsem zde byl po několikáté a jen tak mě to neomrzí, super pohled a takový západ slunce, to je teprve labůžo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam to misto v hlave od lonska, kdy jsem byl na Horse shoe a tys mi Maj postoval do vlakna. Musim se tam konecne taky vypravit.

Kolaze super, ale ta mista by si mozna zaslouzila normalni velke fotky, at se clovek muze vic pokochat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je vidět, že je to tvoje oblíbené místo. A ono ani není divu. Nádherný pohled.

 

Jo to je, na todle se dá dívat pořád :)

 

Mam to misto v hlave od lonska, kdy jsem byl na Horse shoe a tys mi Maj postoval do vlakna. Musim se tam konecne taky vypravit.

Kolaze super, ale ta mista by si mozna zaslouzila normalni velke fotky, at se clovek muze vic pokochat ;)

 

Teď je na to celkem ideální doba, nejsou taková vedra a stromy jsou ještě alespoň trošku zelené, i když proti loňsku je to znát, jak je sucho. Dalo by se to asi vzít komplet i během jedné návštěvy, jako takový delší trek. Začátek na Smetanově vyhlídce, pak Máj, Bednář a přes Slapy na druhý břech a projít si stezku Svatojánské proudy a skončit u Štěchovic, tedy víceméně tam, kde člověk začne.

Jinak velkých a i lepších fotek, než mám já je na netu spoustu, takže já si v klidu můžu zachovat svůj styl :) Úplný TOP jsou západy, ale to se mi ještě nepoštěstilo, vždy jezdím přes den a do západu je tak daleko, ale co někdy to dám, stejně sem pojedu ještě několikrát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak ještě jedno oblíbené místo v ČR sem mrsknu, i když bych to vlastně moc propagovat neměl, protože čím víc lídí, tím víc to tam půjde do kopru a byla by to velká škoda. Uprostřed ničeho super lom s krásně čistou vodou, minimem lidí (když se zadaří, tak úplně bez lidí) a skvělými možnostmi si zaskákat z říms v řádech i několika metrů. Navíc je to jedno z mála míst, kde ani není signál, takže na úplný relax a vypnutí prostě bomba.

 

Lom Homolák

 

post-25778-0-38323800-1542039172_thumb.jpg

 

post-25778-0-71736300-1542039172_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím to jde, je to vlastně vidět na první fotce, levý konec je právě již zavežený, ale naštěstí jen ten, takže jinak úplně v pohodě. V této části jsou dost lidi se psi, aby měli jak vylézt, já vždy chodít na protější stranu, kde se dá pořádně skákat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Trošku to tady opráším s něčím novým, do čeho jsem se decentně uvrtal :) Dva obyčejní surfaři se rozhodli něco změnit a mě jejich projekt zaujal natolik, že nešlo se nepřidat. No a když už jsem v tom nějaký ten pátek namočený, tak opožděně i něco na toto téma :)

 

4Ocean

 

post-25778-0-79192700-1552637732_thumb.jpeg

 

post-25778-0-08079600-1552637733_thumb.jpeg

 

post-25778-0-48607900-1552637733_thumb.jpeg

 

post-25778-0-80590500-1552637733_thumb.jpeg

 

post-25778-0-21748000-1552637734_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Bells
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...