xmenm05 Posted May 25, 2007 Report Posted May 25, 2007 a jak je mým zvykem, koukám na zápěstí. Vedle seděla typická obyčejná ženská "Anča z pošty" (nemyslím to urážlivě) a lup ho, na ruce naprosto dokonale zachovalé skorodiplomaty (cal. 66), tak jsem polknul a raději odvrátil zrak. Na jiné zápěstí. Další obyčejná ženská. Malé dámské nádherné omegy. Ženské, jak to děláte???
vor Posted May 25, 2007 Report Posted May 25, 2007 a jak je mým zvykem, koukám na zápěstí. Vedle seděla typická obyčejná ženská \"Anča z pošty\" (nemyslím to urážlivě) a lup ho, na ruce naprosto dokonale zachovalé skorodiplomaty (cal. 66), tak jsem polknul a raději odvrátil zrak. Na jiné zápěstí. Další obyčejná ženská. Malé dámské nádherné omegy. Ženské, jak to děláte??? Ty se díváš ženskejm na ruce a hodinky? To už je zvrácený.
xmenm05 Posted May 25, 2007 Author Report Posted May 25, 2007 No, jel jsem se svojí nastávající, takže té se na hodinky nedívám, ty dvě byly obě tak 55-65, neatraktivní, ... a vůbec, co já se tady obhajuju ...
mnovace Posted May 25, 2007 Report Posted May 25, 2007 nakecej xmene, určitě ti u toho ukapávaly sliny a kdoví na co jsi ještě myslel:lol:
chose Posted May 25, 2007 Report Posted May 25, 2007 Dnes v metru v půl šesté z Nádraží Holešovice na Dejvickou - kdo z vás tam byl s Doxama, které potřebují renovaci číselníku ?
Andreas Posted May 27, 2007 Report Posted May 27, 2007 A když jedete metrem nebo tramvají...držíte se levou nebo pravou rukou, aby vaše hodinky byly vidět ?
Dali Posted May 27, 2007 Report Posted May 27, 2007 To mě přivádí na myšlenku nějak všechny zdejší členy zviditelnit, určitě by bylo příjemné když někoho potkám, třeba v metru nebo na nějakém jednání popovídat si o hodinkách a nemít obavy, že když někoho oslovím, tak mě bude mít za úchyla. Něco nenápadného jako malý stříbrný odznak do klopy, stříbrná nenápadná pecka jako ozdůbka a tak. Už je nás tady hodně, to už je docela slušná sekta. Nejde o nějaké sdružování se, ale o možnost si nezávazně popovídat s nějakým fandou, kolikrát se někde míjíme a přitom se už vlastně "známe".
Dali Posted May 27, 2007 Report Posted May 27, 2007 Jste nemocni Nesměj se ty taky a to mě těší tím spíš, že o tom nevíš.
VS Posted May 27, 2007 Report Posted May 27, 2007 To mě přivádí na myšlenku nějak všechny zdejší členy zviditelnit, určitě by bylo příjemné když někoho potkám, třeba v metru nebo na nějakém jednání popovídat si o hodinkách a nemít obavy, že když někoho oslovím, tak mě bude mít za úchyla. Něco nenápadného jako malý stříbrný odznak do klopy, stříbrná nenápadná pecka jako ozdůbka a tak. Už je nás tady hodně, to už je docela slušná sekta. Nejde o nějaké sdružování se, ale o možnost si nezávazně popovídat s nějakým fandou, kolikrát se někde míjíme a přitom se už vlastně \"známe\". Špendlík se žlutou hlavičkou?
RomanP Posted May 28, 2007 Report Posted May 28, 2007 Já byl dneska cvičit ve SPORTCENTRU EVROPSKÁ a pán tam hrál squash s krásnejma bondovkama :-) Třeba je taky zdejěí...
lefty Posted May 28, 2007 Report Posted May 28, 2007 No jo, já jsem minulý čtvrtek potkal na céčku parádní Railmastery, málem jsem si krk ukroutil :-)
watch Posted May 28, 2007 Report Posted May 28, 2007 Jeste, ze nejsme v Rusku, tam bych se musel koukat na obe zapesti.
klobadysek Posted May 28, 2007 Report Posted May 28, 2007 Já byl dneska cvičit ve SPORTCENTRU EVROPSKÁ a pán tam hrál squash s krásnejma bondovkama :-) Třeba je taky zdejěí... No Bondovek jsem videl uz hodne, ale vetsinou znalost majitelu byla slabsi - quartz na quartz. Odpust Diskutere.
Jakubisko Posted May 28, 2007 Report Posted May 28, 2007 To mě přivádí na myšlenku nějak všechny zdejší členy zviditelnit, určitě by bylo příjemné když někoho potkám, třeba v metru nebo na nějakém jednání popovídat si o hodinkách a nemít obavy, že když někoho oslovím, tak mě bude mít za úchyla. Něco nenápadného jako malý stříbrný odznak do klopy, stříbrná nenápadná pecka jako ozdůbka a tak. Už je nás tady hodně, to už je docela slušná sekta. Nejde o nějaké sdružování se, ale o možnost si nezávazně popovídat s nějakým fandou, kolikrát se někde míjíme a přitom se už vlastně \"známe\". Špendlík se žlutou hlavičkou? Ten se da prehlednout, ale takova modra ksiltovka se zlutym napisem chronomag, to by mohlo byt poznavaci znameni. A pro pany v obleku bych to dal jako povinnost Ja mel dnes taky dobry den, na Strasnicke mela jedna starsi pani na ruce neobvykle Sporty II, tedy pseudosporty, jak se jim tu rika.
xmenm05 Posted May 29, 2007 Author Report Posted May 29, 2007 Včera odpoledne jsem u hodináře v pasáži Alfa potkal prim linea 40, hodinář říkal, že prý je to někdo zdejší ... Nedávno se tady probralo logo chronomagu, uměl by z toho někdo vyrobit odznáček? Malý, jednoduchý, stříbrný ... ?
X-Bob Posted May 29, 2007 Report Posted May 29, 2007 vím o chlapíkovi, co to dokáže, resp. zprostředkuje. Je to jeho obživa (www.jawamaniak.cz). Libor dělá hlavně moto věci, ale zrealizuje cokoliv
hciq Posted May 29, 2007 Report Posted May 29, 2007 v malý sérii je možná galvanoplatika do lukoprénu, nebo normální atmosferický lití taktéž do lukoprénu. Tady ale musí být nějaká slitina stříbra s cínem, neb lukoprén drží jen do 600 C. Pak to chce návrh+model+formu a trpělivost. Kolik za takovou srandu chcete zaplatit a kolik by se toho mělo vyrobit
xmenm05 Posted May 29, 2007 Author Report Posted May 29, 2007 Skromný odhad je, že asi tak 50 kousků by se tu na fóru udalo, cena, no nevím, ale je to blbinka, tak já bych dal asi okolo 500,- Nesmějte se, jestli je to nereálná cena ... . Zadání - něco píchnutelného do klopy ze stříbrného kovu ...
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now