Jump to content

Recommended Posts

Posted

a jak je mým zvykem, koukám na zápěstí.

Vedle seděla typická obyčejná ženská "Anča z pošty" (nemyslím to urážlivě) a lup ho, na ruce naprosto dokonale zachovalé skorodiplomaty (cal. 66), tak jsem polknul a raději odvrátil zrak. Na jiné zápěstí. Další obyčejná ženská. Malé dámské nádherné omegy. Ženské, jak to děláte??? smile.gif

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

a jak je mým zvykem, koukám na zápěstí.

Vedle seděla typická obyčejná ženská \"Anča z pošty\" (nemyslím to urážlivě) a lup ho, na ruce naprosto dokonale zachovalé skorodiplomaty (cal. 66), tak jsem polknul a raději odvrátil zrak. Na jiné zápěstí. Další obyčejná ženská. Malé dámské nádherné omegy. Ženské, jak to děláte??? smile.gif

Ty se díváš ženskejm na ruce a hodinky? To už je zvrácený. biggrin.gif

Posted

No, jel jsem se svojí nastávající, takže té se na hodinky nedívám, ty dvě byly obě tak 55-65, neatraktivní, ... a vůbec, co já se tady obhajuju ... biggrin.gif

Posted

Dnes v metru v půl šesté z Nádraží Holešovice na Dejvickou - kdo z vás tam byl s Doxama, které potřebují renovaci číselníku ?

Posted

To mě přivádí na myšlenku nějak všechny zdejší členy zviditelnit, určitě by bylo příjemné když někoho potkám, třeba v metru nebo na nějakém jednání popovídat si o hodinkách a nemít obavy, že když někoho oslovím, tak mě bude mít za úchyla. Něco nenápadného jako malý stříbrný odznak do klopy, stříbrná nenápadná pecka jako ozdůbka a tak. Už je nás tady hodně, to už je docela slušná sekta. biggrin.gif Nejde o nějaké sdružování se, ale o možnost si nezávazně popovídat s nějakým fandou, kolikrát se někde míjíme a přitom se už vlastně "známe".

Posted

To mě přivádí na myšlenku nějak všechny zdejší členy zviditelnit, určitě by bylo příjemné když někoho potkám, třeba v metru nebo na nějakém jednání popovídat si o hodinkách a nemít obavy, že když někoho oslovím, tak mě bude mít za úchyla. Něco nenápadného jako malý stříbrný odznak do klopy, stříbrná nenápadná pecka jako ozdůbka a tak. Už je nás tady hodně, to už je docela slušná sekta. biggrin.gif Nejde o nějaké sdružování se,  ale o možnost si nezávazně popovídat s nějakým fandou, kolikrát se někde míjíme a přitom se už vlastně \"známe\".

Špendlík se žlutou hlavičkou? biggrin.gif

Posted

Já byl dneska cvičit ve SPORTCENTRU EVROPSKÁ a pán tam hrál squash s krásnejma bondovkama :-)

Třeba je taky zdejěí...

Posted

No jo, já jsem minulý čtvrtek potkal na céčku parádní Railmastery, málem jsem si krk ukroutil :-)

Posted

Já byl dneska cvičit ve SPORTCENTRU EVROPSKÁ a pán tam hrál squash s krásnejma bondovkama :-)

Třeba je taky zdejěí...

No Bondovek jsem videl uz hodne, ale vetsinou znalost majitelu byla slabsi - quartz na quartz. Odpust Diskutere.

Posted

To mě přivádí na myšlenku nějak všechny zdejší členy zviditelnit, určitě by bylo příjemné když někoho potkám, třeba v metru nebo na nějakém jednání popovídat si o hodinkách a nemít obavy, že když někoho oslovím, tak mě bude mít za úchyla. Něco nenápadného jako malý stříbrný odznak do klopy, stříbrná nenápadná pecka jako ozdůbka a tak. Už je nás tady hodně, to už je docela slušná sekta. biggrin.gif Nejde o nějaké sdružování se,  ale o možnost si nezávazně popovídat s nějakým fandou, kolikrát se někde míjíme a přitom se už vlastně \"známe\".

Špendlík se žlutou hlavičkou? biggrin.gif

Ten se da prehlednout, ale takova modra ksiltovka se zlutym napisem chronomag, to by mohlo byt poznavaci znameni. A pro pany v obleku bych to dal jako povinnost biggrin.gif

Ja mel dnes taky dobry den, na Strasnicke mela jedna starsi pani na ruce neobvykle Sporty II, tedy pseudosporty, jak se jim tu rika.

Posted

Včera odpoledne jsem u hodináře v pasáži Alfa potkal prim linea 40, hodinář říkal, že prý je to někdo zdejší ... Nedávno se tady probralo logo chronomagu, uměl by z toho někdo vyrobit odznáček? Malý, jednoduchý, stříbrný ... ?

Posted

vím o chlapíkovi, co to dokáže, resp. zprostředkuje. Je to jeho obživa (www.jawamaniak.cz). Libor dělá hlavně moto věci, ale zrealizuje cokoliv smile.gif

Posted

v malý sérii je možná galvanoplatika do lukoprénu, nebo normální atmosferický lití taktéž do lukoprénu. Tady ale musí být nějaká slitina stříbra s cínem, neb lukoprén drží jen do 600 C. Pak to chce návrh+model+formu a trpělivost. Kolik za takovou srandu chcete zaplatit a kolik by se toho mělo vyrobit

Posted

Skromný odhad je, že asi tak 50 kousků by se tu na fóru udalo, cena, no nevím, ale je to blbinka, tak já bych dal asi okolo 500,- Nesmějte se, jestli je to nereálná cena ... .

Zadání - něco píchnutelného do klopy ze stříbrného kovu ... smile.gif

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...