Jump to content

Nacházíte se ve vlákně se zvýšeným výskytem hodinek, které jsou kopiemi či napodobeninami modelů jiných značek. Čtení tohoto vlákna, či přispívání do něj, poškozuje zdravý vývoj chronomagora.

Recommended Posts

     Armida A10

 

     http://www.armidawatches.com/a10.php

 

     Pouzdro hodinek o velikosti 42mm ukrývá strojek Miyota 6S50,číselník překrývá safírové sklo.Cena kolem 300 dolarů.

Připomínají vám něco?Ano,častý jev u levných hodinek a u levných hodinek z Číny obzvláště.Vzor nečerpali nikde jinde,než v slovutných Daytonkách a ne ledajakých,přímo v Rolex Daytona Paul Newman.

 

   1805476_orig.png

 

A10.JPG.cropped842x328o-17%2C-198s861x64

 

A tady vzor,který se nabízí:

 

Paul-Newman-Daytona-6263.jpg

Edited by Daemonultimate
Link to comment
Share on other sites

JJ, objevili se mi na Facebooku. Pro mě teda hnus velebnosti. Ani ne snad tou "inspirací" ale teda koncepcí, barevností..... Prostě po těch pěkných kouscích co udělala Armida v bronzu, tak tohle je zklamání.

Link to comment
Share on other sites

no docela dost tomu dali z Dayton. me to prijde jako obshlehnute (bez spetky soudnosti a umeleckeho citeni) rolady. Nerikam ze bronzove potapky nekopiruji velezname hodinky, ale alespon maji osobite kouzlo. Presne to kouzlo, ktere temto chybi..

Link to comment
Share on other sites

Ani jsem nechtěl zakládat vlákno, jaká je to bída... Na 2. stranu, jestli jim to dá vydělat tak, jak Steinhartu vydělávají Oceany 1 a pomůže to k výrobě zajímavějších modelů, tak proč ne.

 

Albert.one: Jaké hodinky kopírují u bronzového modelu?

Link to comment
Share on other sites

Asi budu jediný, ale mě se i docela líbí, neříkám, že to není šunt a obšlehnuté a k Armidě jako takové se to vůbec nehodí, ale co se týče toho jak vypadají vizuálně tak to mi nevadí. Asi začínám trošku "Rolexovatět" protože výše zmíněné Steiny Ocean 1 se mi také nelíbili a poslední dobou se mi začínají líbit :D stejně tak jako jsem nemusel ani Rolex a např. GMT a Daytony se mi už také začínají líbit, prostě mají něco do sebe a to musím uznat. Ale abych se vrátil zpět k A10 kdyby je neudělala Armida, ale někdo kde by se to i čekalo tak si myslím, že by nebyly špatné, hold k Armidě se to ovšem nehodí.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...